Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Cała prawda o tłuszczach Zdrowie i długowieczność dzięki kwasom omega-3

Andreas Jopp

Cała prawda o tłuszczach Zdrowie i długowieczność dzięki kwasom omega-3

7.1

(8 ocen) wspólnie z

39,30

 

Przez lata wmawiano nam, że tłuszcze są złe i powinny być eliminowane z diety każdego, kto dba o swoje zdrowie. Przekrzykiwano się argumentami, które nie znajdowały pokrycia w rzeczywistości, i które runęły jak domek z kart w momencie, gdy wzrosła świadomość zdrowotna wśród ludzi. Ta książka pozwala spojrzeć na tematykę odżywiania bez uprzedzeń i narosłych przez dziesięciolecia mitów.
Jej autorzy wyjaśniają, jak żyć dłużej stosując odpowiednie tłuszcze i w jaki sposób je wybierać. Dzięki ich poradom samodzielnie utrzymasz w zdrowiu naczynia krwionośne i obniżysz poziom cholesterolu. Dowiesz się, jaki jest związek tłuszczów z chorobami autoimmunologicznymi oraz przejrzysz kłamstwa wpajane nam w reklamach. Poznasz przeciwcukrzycowe działanie nienasyconych kwasów tłuszczowych, jak również wpływ kwasów omega na układ hormonalny, mózg oraz redukcję stresu. Nauczysz się przeciwdziałać udarom i zawałom oraz zachowasz idealną sylwetkę. Zaczniesz rozpoznawać produkty, które powinieneś omijać szerokim łukiem, ponieważ zawierają śmiertelnie niebezpieczne tłuszcze trans, które nawet lekarze nazywają jednym z największych skandali żywieniowym w historii.
O jakości tej publikacji najdobitniej świadczy fakt, że przez wiele miesięcy znajdowała się na listach bestsellerów magazynów „Focus” oraz „Stern”. Nawet codzienna gazeta „Bild” opublikowała jej fragmenty w pięciu częściach. Sprawdź sam, co zadecydowało o jej popularności.
Tłusto czyli… zdrowo!

Vital
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-654-0473-2

Tytuł oryginalny: Fit mit fett

Liczba stron: 304

Format: 14.6x20.5

Cena detaliczna: 39,30 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...