Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Komórki się pani pomyliły

Jacek Galiński

Komórki się pani pomyliły

39,99 zł

2872

 

Ciąg dalszy ciepło odebranej debiutanckiej powieści Kółko się pani urwało

Mieszanka wybuchowa, do której należy wredna starsza Pani przeciw mafiosom.

Nie kończące się zamieszanie dotyczy jednej z warszawskich kamienic. Kolejna ofiara rujnuje spokój Zofii Wilkońskiej. W czasie prywatnego śledztwa staruszka za bardzo zbliża się do przestępców, przez co poddana zostaje pokusie nie do odmowy.
Zofia, która wcześniej żyła w biedzie, nie demaskuje przestępców, podlega pokusie zachłystując się bogactwem i przemocą.

W.A.B.
Oprawa miękka

Data pierwszego wydania:
2019-11-13

ISBN: 978-83-280-7140-7

Liczba stron: 352

W.A.B.

Format: 135x202 mm

Cena katalogowa: 39,99 zł

Audiobook książki

Patrycja K.

Miłe zaskoczenie

Muszę się przyznać, że nie czytając części I rzuciłam się na głęboką wodę, zachęcana mnóstwem pozytywnych opinii sięgnęłam po II część przygód Pani Zofii. Mimo tego, że nie znałam bohaterki wcześniej już od pierwszych stron ją polubiłam! Dzięki tej pozycji doświadczyłam cały wachlarz pozytywnych emocji ! Uwierzcie, że przy tej kobiecie nie ma szans na nudę, a każdy jej pomysł zaskakuje mocniej. Bez zastanowienia kupujcie książkę i pozwólcie by Pani Zofia Was zaskoczyła i to nie raz !
Honorata K.

Nie zawiodłam się

W końcu doczekałam się drugiej części przygód szalonej emerytki, która wciąż w życiu szuka wrażeń, wplątując się przy tym w nie małe kłopoty. Pani Zofia dalej pokazuje swój mocny charakterek, a autor w całej historii zadbał o to byśmy dobrze się bawili od początku aż do samego końca czytania książki.
Kamila W.

zadowolenie gwarantowane

Pani Zofia jest bardzo zaradną emerytką, która już kolejny raz spotyka na swej drodze trupa. Jej prywatne śledztwo doprowadza ją do wielkich pieniędzy i interesów. A wtedy przepada w tym świecie.. Musicie sięgnąć po tę książkę, aby zobaczyć jak potoczą się losy sympatycznej starczej Pani.

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...
22.02.2019

Największa katastrofa w dziejach Polski. Nie mogą się z nią równać ani potop szwedzki, ani nawet druga wojna światowa

Dwie dekady po śmierci Chrobrego wciąż żywe były opowieści o jego wielkich wojennych zdobyczach. Poza wspomnieniami Polakom niewiele jednak zostało. Sny o nowym słowiańskim mocarstwie rozwiały się niemal z dnia na dzień. A samo istnienie państwa polskiego szybko stanęło pod znakiem zapytania.
Czytaj dalej...