Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Samodzielne usuwanie lęku, stresu i depresji Bez leków i terapii

David Servan-Schreiber

Samodzielne usuwanie lęku, stresu i depresji Bez leków i terapii

6.9

(26 ocen) wspólnie z

44,40

 

Miliony ludzi sięga po leki lub psychoterapię aby złagodzić objawy nerwicy i depresji, ale jak dowodzą najnowsze badania naukowe, istnieją metody, które są bardziej skuteczne i przynoszą wymierne, trwałe korzyści zdrowotne. Ta książka oferuje przegląd alternatywnych technik leczenia, dzięki którym można uwolnić wrodzony potencjał do samouzdrawiania, który drzemie w każdym z nas. Mamy do niego naturalne prawo i możemy zaprzestać polegania na lekach, zabiegach chirurgicznych czy technologicznych manipulacjach.
Autor zdobywał swoją wiedzę na czołowych uniwersytetach w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Francji, jak również pod okiem tybetańskich i indiańskich uzdrowicieli. Udało mu się wypracować rozwiązania, które okazały się skuteczne. Ten wielokrotnie nagradzany psychiatra i neurobiolog przedstawia siedem naturalnych metod leczenia depresji, których skuteczność została potwierdzona naukowo. Bazują one na naturalnej więzi między ciałem i umysłem. Przynoszą błyskawiczne rezultaty i prowadzą do długotrwałej poprawy samopoczucia.
Samodzielnie przeprowadzony trening regulujący rytm serca złagodzi stres i poprawi Twój nastój. Aktywność fizyczna, dieta wzbogacona w niezbędne kwasy omega-3 oraz metoda EMDR pomogą wyeliminować traumatyczne przeżycia z przeszłości. Nauczysz się tak przeprogramować mózg, żeby przestał skupiać się na bolesnych wspomnieniach i dopasował się do obiektywnej rzeczywistości.
Pokonaj najczęstsze schorzenia XXI wieku.

Vital
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-654-0471-8

Liczba stron: 352

Format: 145x205mm

Cena detaliczna: 44,40 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...