Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Gdyby dziś był ostatni dzień Twojego życia Odkryj co tak naprawdę liczy się w życiu

Ulrike Scheuermann

Gdyby dziś był ostatni dzień Twojego życia Odkryj co tak naprawdę liczy się w życiu

4.0

(1 ocena) wspólnie z

39,30

 

Zastanawiałeś się kiedyś co byś zrobił, gdybyś dowiedział się, że dzisiaj jest Twój ostatni dzień życia? Jak byś się zachował gdyby nie było jutra? Zapewne zrobiłbyś to, o czym zawsze marzyłeś. Skupiłbyś się przede wszystkim na rzeczach, które dają Ci prawdziwą radość i satysfakcję.
Autorka, podobnie jak Steve Jobs, uświadamia nam, że mamy wielkie szczęście, że nie jesteśmy nieśmiertelni, bo to z pewnością doprowadziłoby nas do zmarnotrawienia wielu godzin, dni i lat. Jest przekonana, że rozważania o śmierci pomagają nam w życiu, ponieważ dopiero jego ograniczoność czyni je wartościowym. Nie robimy wtedy wszystkiego, ale tylko to, co rzeczywiście się dla nas liczy. Ulrike Scheuermann jest dyplomowanym psychologiem, wykładowczynią oraz autorką wielu książek. Od 15 lat towarzyszy ludziom w ich osobistym i zawodowym rozwoju. Na swoich seminariach, w poradnikach oraz sesjach coachingowych prezentuje nowe sposoby pracy skupionej na realizowaniu celów, dającej spełnienie i radość tworzenia oraz wewnętrzny rozwój.
Ta książka zmotywuje Cię do działania i skupienia nad własnym celem i sensem życia. Dowiesz się z niej jak za pomocą siedmiu kroków możesz szybko zmienić swoją egzystencjalną perspektywę. Dodatkowo zainspiruje Cię do wejścia na drogę, która prowadzi do odkrycia tego, co jest dla Ciebie najważniejsze. Znajdziesz tutaj ćwiczenia oraz autentyczne historie różnych osób. Ulrike poleca również literaturę, filmy oraz muzykę, które będą niezwykle pomocne przy rozwinięciu każdego kroku.
Żyj pełnią życia.

Studio Astropsychologii
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-737-7795-8

Liczba stron: 228

Format: 145x205mm

Cena detaliczna: 39,30 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...