Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Imperatyw Thanosa

Dan Abnett, Andy Lanning

Imperatyw Thanosa

7.0

(12 ocen) wspólnie z

149,97

 



Po wielkiej wojnie w kosmosie otwarło się przejście zwane Uskokiem, prowadzące do Rakowersum – przerażającego lustrzanego wszechświata, gdzie życie pokonało śmierć i gdzie sieją terror potwornie wersje ziemskich superbohaterów! Ich armie już wkrótce przekroczą Uskok, a losy nowej wojny i całego wszechświata spoczną w rękach Strażników Galaktyki. Kluczem do zwycięstwa może się jednak okazać ich arcywróg, Szalony Tytan Thanos, który raz jeszcze spróbuje zdobyć serce Śmierci.

Tymczasem pomniejsi kosmiczni watażkowie wykorzystują wojenny chaos, by napaść imperium Inhumans. Z odsieczą wyruszają Silver Surfer, Beta Ray Bill i inni najpotężniejsi wojownicy wszechświata. Ich misja obrony kosmosu wkrótce jednak doprowadzi ich do konfrontacji z ziemskimi Avengers…

Oto wielki finał kosmicznej sagi Marvela, który ukazuje wszechświat po wydarzeniach przedstawionych w albumach „Wojna królów” i „Domena królów” oraz serii „Strażnicy Galaktyki” z linii wydawniczej Marvel Classic.

Scenariusz napisali Dan Abnett i Andy Lanning („Anihilacja”, „Strażnicy Galaktyki”), a rysunki stworzyli Tan Eng Huat („Silver Surfer: W imię twoje”), Timothy Green II („Anihilacja: Podbój”), Miguel Sepulveda i Brad Walker („Strażnicy Galaktyki”).

Album zawiera zeszyty: „The Thanos Imperative: Ignition” #1, „The Thanos Imperative” #1–6, „The Thanos Imperative: Devastation” #1, „Annihilators” #1–4 i „Annihilators: Earthfall” #1–4."

Egmont
Oprawa twarda

ISBN: 978-83-281-5447-6

Liczba stron: 492

Egmont

Cena detaliczna: 199,99 zł

Rok wydania: 2022

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...