Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Jak lepiej myśleć Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych

Christel Petitcollin

Jak lepiej myśleć Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych

5.7

(674 ocen) wspólnie z

37,90

 

Christel Petitcollin powraca z kontynuachą bestsellerowego poradnika Jak mniej myśleć!

Jak lepiej myśleć to wartościowy zbiór wskazówek dla osób, które analizują bez końca. Sięgnij po tę książkę, jeśl potrzebujesz porady w kwestii zawodowej, relacji z bliskimi czy miłości. Pozwoli Ci ona na jeszcze lepsze poznanie samego, a także pokochasz i rozwiniesz swoją osobowość! W dodatku, książka wskaże Ci praktyczne wskazówki, które usprawnią twoją organizację otoczenia.

to rozwnięcie i uzupełnienie pierwszej części. Autorka wyjaśniła w niej kwestie, które najczęściej nurtowały czytelników, czytających uprzednio Jak mniej myśleć.

Feeria
Oprawa miękka

Data pierwszego wydania:
2019-11-13

ISBN: 978-83-663-8017-2

Tytuł oryginalny: Je pense mieux

Liczba stron: 232

Feeria

Format: 143x204mm

Cena detaliczna: 37,90 zł

Tłumaczenie: Krystyna Arustowicz

Komentarze i recenzje nie są potwierdzone zakupem

Ania Klasa

Super

Poprzednia książka tej Autorki pozytywnie mnie zaskoczyła. Zazwyczaj stronie od poradników, ale ten jest zupelnie inny. Cieszę się, że miałam okazję przeczytać go przed innymi. Z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że będzie to taki sam bestseller jak Jak mniej myśleć.
Weronika J.

Na pewno będzie hit :)

Jak mniej myśleć, to jedna z tych książek, o których się nie zapomina. I właśnie dlatego z takim przejciem czekam na kolejną książkę tej autorki! Wiem, że za granic to hit dlatego już zamowiłam i czekam na wysyłkę :))
Gabi Chałupiec

10/10

Poprzednia książka pozostawila mnie z mętlikiem w głowie. Oczywiście przypadła mi do gustu, ale jednocześnie zostawila z masą pytań. Ta książka rozwiązuje moje problemy bo w przystępny, jasny spośób wyjaśnia te kwestie, które najbardziej mnie nurtowały. Strzał w dziesiątkę!

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...