Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Kot instrukcja obsługi

Kasia Antczak

Kot instrukcja obsługi

8.4

(5 ocen) wspólnie z

25,01

 

Instrukcja obsługi tłumaczy zwykle, jak prawidłowo korzystać z urządzenia. Ta instrukcja jest inna, bo kot to żywa istota, ale gdy się nią opiekujemy warto wiedzieć, jak robić to w prawidłowy sposób. Oto Kropka - kotka, która opowie wam o swoim świecie i przeprowadzi was przez zagadnienia dotyczące opieki nad kotami. Pokaże wam, jak prawidłowo zajmować się waszymi mruczącymi towarzyszami, jak zapewnić im życie w zdrowiu i zadbać o ich bezpieczeństwo. Czy kot lubi odwiedziny gości? Dlaczego kot tak chętnie siada na stole? Po co w domu siać trawkę? Tego i wiele, wiele więcej dowiecie się od Kropki! Kasia Antczak - psycholożka zwierząt, autorka książki SOS Pies. Kocha zwierzęta, zapach lasu i szum morza. Mama Filipa, opiekunka dwóch suczek - Coco i Luny oraz dwóch kotów - Biby i Lego. Katarzyna "Fryza" Księżopolska - urodziła się w Warszawie i w Warszawie obecnie mieszka i pracuje. Studiowała w Łodzi na Akademii Sztuk Pięknych na wydziale Grafiki Projektowej. Od ponad 15 lat współpracuje z licznymi firmami, agencjami reklamowymi i wydawnictwami. Obecnie skupia się wyłącznie na ilustracji. Uwielbia książki dla dzieci i to właśnie w tym kierunku zmierza jej twórczość. W 2019 wygrała konkurs na ilustracje do książki dla dzieci dla szwajcarskiego wydawnictwa Helvetiq. Za tą książkę dostała nominację do jednego z bardziej prestiżowych konkursów książkowych w całym niemieckojęzycznym świecie, a w roku 2020 książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Kropka pt. „Tuli, tuli, cmok, cmok”. W 2021 r. zilustrowała książkę Kasi Antczak „SOS Pies”, również wydaną przez Kropkę.

Kropka
Oprawa twarda

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-671-5790-2

Liczba stron: 48

Format: 20.0x24.7cm

Cena detaliczna: 42,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...