Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Lecznicza moc Ajurwedy 21-dniowa kuracja na wzmocnienie układu krążenia, pobudzenie umysłu i odmłodzenie skóry

Gudrun Nebel

Lecznicza moc Ajurwedy 21-dniowa kuracja na wzmocnienie układu krążenia, pobudzenie umysłu i odmłodzenie skóry

8.0

(1 ocena) wspólnie z

40,23

 

W tej książce autorka opisuje starą, a właściwie prastarą wiedzę. Po wprowadzeniu jej w życie i wpuszczeniu jej do codzienności każdy może zyskać na poprawie swojego zdrowia, zarówno fizycznego, jak i psychicznego. Dlaczego musimy kierować się tak starą wiedzą? Żyjemy w nowoczesnym świecie, którym rządzą technologia i badania. A mimo to nie udało nam się powstrzymać chorób serca i naczyń krwionośnych, które są najczęstszą przyczyną śmierci, ani zminimalizować skutków demencji. Dzięki Ajurwedzie można także aktywnie przeciwdziałać procesom starzenia się organizmu, co znajdzie bezposredni wyraz w odmłodzeniu skóry i poprawie witalności. Ajurweda postrzega człowieka jako indywidualną jednostkę. Rozwijamy się, jesteśmy mądrzy, dbamy o zdrowie, a mimo to każdy jest inny. To dlatego każdy z nas potrzebuje innych środków, a w szczególności potrzebuje indywidualnego sposobu odżywiania. Chodzi tu głównie o intelekt. To on, wraz z naszą wolą decyduje, czy pozwolimy, by nasze życie zmieniło się na lepsze.

Autorka od ponad 20 lat czuję ogromną zmianę dzięki 21-dniowej kuracji. I trzyma się jej. W tej książce dzieli się tą wiedzą. Wypróbuj ją i poczuj, jak zmienia się całe twoje życie.

Wiedza i Praktyka
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-269-8046-6

Liczba stron: 176

Format: 14.5x20.5cm

Cena detaliczna: 59,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...