Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Marzycielka

Katarzyna Michalak

Marzycielka

8.0

(721 ocen) wspólnie z

27,93

 

Jeżeli Ewa Kotowska myślała, że uczucie samotności poznała już od podszewki, była jednak w błędzie. Prawdziwa samotność zaatakuje ją, gdy straci ukochanego i najbliższych przyjaciół… Okrutny los okaże dla naszej bohaterki jednak trochę łaski. Kiedy kobieta pozbiera się po dramatycznych przeżyciach i odnajdzie swoje miejsce na ziemi, na horyzoncie pojawią się nowe przyjaźnie. Promyk nadziei, że będzie lepiej, musi być - nieśmiało rozproszy mrok.

Nasza bohaterka bardzo ostrożnie podchodzi teraz do spraw sercowych. Uznaje przyjaźń z mężczyznami, ale związki? Miłość? Zdecydowanie nie. Tyle razy jej szczere uczucia zostały podeptane, odrzucone i zdradzone, że teraz nie ma mowy o pochopnym oddaniu komuś swojego serca. Ewie zdarza się czasami tęsknić za bliskością jaką mógłby jej ofiarować tylko Ten Jedyny.

Na szczęście mimo przeciwności losu, kobieta nigdy nie porzuciła swoich marzeń. Niestety na ten moment są bardzo odległe i można by rzec niespełnialne… Ewa musiałaby bowiem zaufać jeszcze jeden raz.. ostatni. Lecz czy ma na tyle odwagi w sobie? Czy jej poranione serce będzie potrafiło wybaczyć i pokochać, gdy On stanie przed Ewą ponownie?

Wydawnictwo WM
Oprawa miękka

Data pierwszego wydania:
2019-08-16

Liczba stron: 312

Wydawnictwo WM

Cena detaliczna: 39,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...