Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

New Bingo!2 Plus2 Materiały ćwiczeniowe z płytą CD Szkoła podstawowa

Anna Wieczorek

New Bingo!2 Plus2 Materiały ćwiczeniowe z płytą CD Szkoła podstawowa

33,32

 

"New Bingo! 2 Plus. Reforma 2017. Materiały ćwiczeniowe" - zeszyt ćwiczeń uzupełniający kurs dla drugoklasistów
Korzystasz z kursu "New Bingo! Plus", ucząc angielskiego w drugiej klasie? Jeśli tak, mogą Ci być potrzebne dodatkowe materiały dydaktyczne - takie, które pomogą utrwalić i rozszerzyć informacje z podręcznika. W tym celu powstał zeszyt ćwiczeń "New Bingo! Plus 2".
Zawiera mnóstwo atrakcyjnych zadań, dzięki którym uczniowie znacznie lepiej zapamiętają nowe słowa i wyrażenia.
Zeszyt "New Bingo! 2 Plus. Reforma 2017. Materiały ćwiczeniowe":
• jest skorelowany pod względem treści oraz układu z podręcznikiem z tej serii - dzięki temu możesz wygodnie zaplanować pracę, aby tematy realizowanych materiałów wzajemnie się uzupełniały,
• zawiera zróżnicowane ćwiczenia dostosowane do poziomu rozwoju ucznia - zachęcające dziecko do rysowania, kolorowania, łączenia elementów czy zaznaczania właściwych odpowiedzi. Angażują wiele zmysłów i pobudzają kreatywność,
• pozwala wzmocnić pozytywne nastawienie do języka angielskiego,
• zawiera ćwiczenia oparte o nagrania piosenek lubiane przez małe dzieci,
• nadaje się do pracy podczas lekcji szkolnych (np. na zajęciach dodatkowych lub w 3-godzinnym programie lekcji angielskiego tygodniowo). Ćwiczenia możesz też zadać jako pracę domową,
• pozwala łatwo ocenić progres dziecka dzięki sekcjom "Już umiem".

Poznaj również pozostałe elementy kursu "New Bingo! Plus", aby stworzyć zestaw materiałów dydaktycznych umożliwiający harmonijny, długofalowy rozwój kompetencji językowych uczniów klas I-III.

Wydawnictwo Szkolne PWN
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-262-2965-7

Liczba stron: 52

Format: 20.5x28.5cm

Cena detaliczna: 35,00 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...