Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Osobowość plus dla rodziców

Florence Littauer

Osobowość plus dla rodziców

35,99

 

To jest moje dziecko?
Wcześniej lub później zdarza się to każdemu rodzicowi. Może się zdarzyć w zaciszu własnego domu albo w sklepie spożywczym, gdy już ci się wydaje, że wiesz jak sobie radzić i postępować z własnym dzieckiem... niespodzianka! Dlaczego nie zachowuje się tak, jak tego oczekujesz? Dlaczego tak bardzo różni się od swojej siostry?
Autorka bestsellerów Florence Littauer wykorzystuje wypróbowane zasady z jej popularnej książki "Osobowość Plus" (ponad milion sprzedanych egzemplarzy), by ci pomóc określić i zrozumieć typ osobowości twojego dziecka, żebyś mógł je lepiej wychowywać, dyscyplinować i motywować.
Warunkiem bycia dobrym rodzicem jest rozumienie i szanowanie osobowości każdego dziecka. Będzie to miało miejsce tylko wówczas, gdy zrozumiesz cztery podstawowe typy osobowości charakteryzujące wszystkich - dorosłych i dzieci.
Ten kompletny przewodnik daje ci wszystko, czego potrzebujesz - kwestionariusze osobowości i profile, zasady wzajemnego oddziaływania dla każdej kombinacji osobowości rodzic/dziecko, przejrzyste tabele referencyjne i inne pomoce.
Osobowość Plus dla Rodziców przedstawia w jaki sposób:
- określić typ osobowości - twojej własnej i twojej rodziny. - natychmiast zastosować praktyczne spostrzeżenia. - zrozumieć jak najskuteczniej wychowywać każde dziecko. - zyskać radość i pewność siebie w rodzicielskich obowiązkach. - wnieść spokój i harmonię do swojego domu.

Wkrótce będziesz mógł powiedzieć z pewnością siebie (i z uśmiechem) "Tak, to jest moje dziecko!"

Logos
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-869-4139-1

Tytuł oryginalny: PERSONALITY PLUS FOR PARENTS

Liczba stron: 194

Format: 120x190mm

Cena detaliczna: 35,99 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...