Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Policjanci. W boju

Katarzyna Puzyńska

Policjanci. W boju

7.0

(312 ocen) wspólnie z

23,93

 

Granaty, karabiny, broń krótka, desanty ze śmigłowca, szturmowanie budynków.
Policyjnym antyterrorystom zlecane jest zatrzymywanie najgroźniejszych i najbardziej okrutnych przestępców. Strzelaniny, wojny gangów, zamachy, odbijanie zakładników.

Codzienne mordercze treningi przygotowują ich do tego, żeby stawić czoło najgorszemu. Tymczasem w domu czeka żona. Pełna niepokoju, bo przecież mąż może nie wrócić z akcji.

Jak swoją służbę widzą policjanci?

Jak postrzegają ją ich partnerki?

Czy odważysz się wejść w świat policyjnych komandosów?

Prószyński Media
Zintegrowana

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-816-9252-6

Liczba stron: 352

Prószyński Media

Format: 147x208mm

Cena detaliczna: 39,99 zł

Wywiad z autorką

Komentarze i recenzje nie są potwierdzone zakupem

Karolina Majcher

Czekam :)

Czekam z niecierpliwością. Wześniejsze książki o policjantach były bardzo ciekawa. Tematyka super dobrana, widać że autorka moco się oprzygotowuje do każdej kolejnej ksiązki. Liczę że ta również mnie nie zwiedzie a jeszcze bardziej poszerzy moje horyzonty.
Asia Piech

Polecam!

Bardzo ciekawy temat. Jestem wierną fanką Pani Puzyńskiej. Każda jej kolejna książka jest lepsza od poprzedniej. Naświetla problemy z różnych perspektyw, ciekawie dobiera bohaterów, zadaje im sensowne pytania. Polecam.
Roksana Stach

Chętnie przeczytam

Jak tylko się ukaże przeczytam z największą przyjemnością. Nieczęsto mamy możliwość wysłuchać jak to wygląda z ich strony. Kolejny dobry temat na dokument tej autorki.

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka
Kup audiobooka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...