Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Pomysł na dobre życie

Mallika Chopra

Pomysł na dobre życie

6.5

(20 ocen) wspólnie z

44,90

 

Usilnie wierzę, że jest dla nas nadzieja, abyśmy mogli wieść bardziej znaczące, inspirujące i radośniejsze życie
Pomysł na dobre życie to kronikarski zapis poszukiwań, jakie podjęła Mallika Chopra, aby odnaleźć więcej sensu, radości i równowagi w życiu. Autorka ma nadzieję, że opowiadając własną historię, będzie mogła zainspirować innych swoimi sukcesami (ale też niepowodzeniami) i podzielić się wiedzą, którą zgromadziła dzięki przyjaciołom, ekspertom i członkom rodziny – takimi jak jej ojciec Deepak Chopra, a także Eckhart Tolle, Marianne Williamson, Arianna Huffington, Andrew Weil czy Dan Siegel.

Ze szczerością i pasją kreśli mapę drogi, jaką możemy podążać – od myśli do działań i rezultatów. To mapa użyteczna dla wszystkich, którzy walczą, aby utrzymać się na powierzchni w tym niebywale chaotycznym świecie, mając w Mallice wspaniałą towarzyszkę i przewodniczkę w tej podróży.

Każdy z rozdziałów książki poświęcony jest jednemu etapowi tej drogi i stanowi kolejny element planu INTENT: Zasiej, Obserwuj, Ufaj, Wyraź, Pielęgnuj i Działaj. Wnioski i rady w nim zawarte pomogą przybliżyć nas ostatecznie do życia w pełni, jakiego pragnie przecież każdy, starając się swe marzenia urzeczywistnić.

Studio Emka
Oprawa twarda

ISBN: 978-83-650-6821-7

Tytuł oryginalny: Living with Intent: My Somewhat Messy Journey to Purpose, Peace, and Joy

Liczba stron: 240

Format: 150x220mm

Cena detaliczna: 44,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...