Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Skończ z tym sh*tem!

Gary John Bishop

Skończ z tym sh*tem!

39,99 zł

2748

 

Dlaczego zachowujesz się tak, a nie inaczej? Dlaczego nie możesz zaoszczędzić pieniędzy? Dlaczego wciąż znajdujesz się w toksycznych związkach?

Jeśli zadajesz sobie takie pytania, to jest to książka dla Ciebie. Spróbuj uwolnić się od niszczycielskich zachowań i nawyków, które powstrzymują Cię przed życiem jakiego pragniesz. „Skończ z tym sh*tem!” pozwala uwolnić się od pewnych wzorców, oraz rozpracować autosabotaż, który jest wszystkiemu winien!

Książka ujawnia naszą najgłębszą podświadomą maszynerię i pokazuje jak zmienić swoje życie. Jesteś gotowy na lepsze jutro?

Insignis Media
Broszurowa ze skrzydełkami

ISBN: 978-83-663-6014-3

Tytuł oryginalny: Stop Doing That Sh*t

Liczba stron: 288

Format: 125x200mm

Cena katalogowa: 39,99 zł

Tłumaczenie: Olga Siara

Marcin Polańczyk

Skończ z tym sh*tem!

Raczej nie jestem zwolennikiem poradników, ale przyznam, że tytuł mnie zaciekawił. Nie zastanawiając się długo zamówiłem książkę i teraz mogę przyznać, że jest znakomita! Dostałem mocnego kopa od autora, który zmotywował mnie do działania. Nigdy nie przypuszczałem, że obcy człowiek, a co dopiero książka, będzie miała wpływ na moje życie. Zmiany są dobre, szczególnie te na lepsze, a dzięki tej lekturze można się dowiedzieć jak wdrożyć je w życie. Moje plany w końcu przestały być tylko planami, także dziękuje i polecam!
Paulina Adamek

Aż chce się wrócić

WOW! Genialna pozycja. Lekka, przyjemna, a przede wszystkim zabawna. Nie ma w niej zbędnych informacji i naukowego bełkotu. Jest łatwa do zrozumienia i zachęca żeby do niej wrócić. Czekam na więcej książek!
Leszek Kornacki

Lepsze życie

Książka niby z humorem, ale jednocześnie surowa i wprowadzająca dyscyplinę. Przeczytałem 3 razy i za każdym razem znajdywałem jakiś punkt odniesienia do samego siebie. Odsunąłem stres na bok i systematycznie zacząłem stosować się do rad Garyego Johna Bishopa. Polecam wszystkim, którzy nie wierzą w siebie i w to, że życie może być lepsze. Naprawdę może.
Cena pakietu

84,89 zł

5442

Cena pakietu

79,89 zł

5142

Cena pakietu

79,89 zł

5052

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...
22.02.2019

Największa katastrofa w dziejach Polski. Nie mogą się z nią równać ani potop szwedzki, ani nawet druga wojna światowa

Dwie dekady po śmierci Chrobrego wciąż żywe były opowieści o jego wielkich wojennych zdobyczach. Poza wspomnieniami Polakom niewiele jednak zostało. Sny o nowym słowiańskim mocarstwie rozwiały się niemal z dnia na dzień. A samo istnienie państwa polskiego szybko stanęło pod znakiem zapytania.
Czytaj dalej...