Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Sny bogów i potworów

Laini Taylor

Sny bogów i potworów

7.1

(7 ocen) wspólnie z

44,99

 

Bestsellerowa historia w nowym wydaniu z okładką świecącą w ciemności!„Dawno, dawno temu anioł i diabeł przycisnęli dłonie do serc. I rozpętali apokalipsę.”

Anioł i chimera. Wojownik i rezurekcjonistka. Akiva i Karou wreszcie są razem. Choć odnaleźli się po raz drugi, w ich świecie nie ma miejsca na miłość. Na horyzoncie czai się widmo wojny i tylko bogogwiazdy wiedzą, jaki będzie jej wynik.

Armie serafinów i chimer toczą ostateczną bitwę, w której stawką jest  władza nad światem ludzi. Tylko połączone siły buntowników mogą zakończyć rozlew krwi. Dlatego Karou i Akiva będą musieli zapomnieć o podziałach i zjednoczyć swoje wojska. Teraz nie składają już żadnych obietnic. Teraz pozostaje im tylko nadzieja…

Jednak czy wspólna walka pozwoli im wrócić do świata, w którym bogini Ellai błogosławi zakochanym?

Poznajcie  kolejną powieść z bestsellerowej serii „Córka dymu i kości”! W tej historii jest jeszcze sporo do odkrycia…Laini Taylor to mistrzyni światotwórstwa, a jej niesamowita wyobraźnia i liryczna proza sprawiły, że od ponad dekady nie przestaję myśleć o tej książce. Trzymacie w rękach najbardziej oryginalną serię młodzieżowego fantasy, jaką znam. Zaufajcie autorce i pozwólcie, aby klimat Pragi wciągnął was w historię pełną zdrad, miłości i fantastycznych chimer.

Magdalena Adamus, @catusgeekusZ kart tej książki wręcz emanuje specyficzny, niesamowity klimat. Miejcie się jednak na baczności: nie utońcie w morzu sekretów Karou, tylko razem z nią nauczcie się w nim pływać. Książki takie jak ta przypominają mi o moim zamiłowaniu do „starszego” YA, które jak najbardziej zasługuje na drugie życie w teraźniejszej popkulturze.

Zuzanna Garczyńska, @divergent.libraryCzasem trafiamy na książki tak wyjątkowe, że nie potrafimy przestać o nich myśleć. Właśnie takie historie tworzy Laini Taylor. Karou, towarzyszące jej chimery i serafini trafili do mojego serca i wiem, że zostaną tam na zawsze. To książka z niepowtarzalnym klimatem, a wy nie możecie jej przegapić!

Weronika Pezda, @narysowajkaMoje przywiązanie do tej historii jest tak ogromne jak ilość krwi przelanej przez serafinów i chimery. Z każdą stroną chcę więcej... i nigdy nie mam dość. Niesamowita, wciągająca, trzymająca w napięciu...Po prostu genialna! Przepadłam.

Małgorzata Banaśkiewicz-Król, @_zaczytana_gosia_

 

Moondrive
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: I

ISBN: 978-83-8135-380-9

Liczba stron: 592

Moondrive

Format: 135 x 205

Cena detaliczna: 59,99 zł

Tłumaczenie: Joanna Krystyna Radosz

Rok wydania: 2024

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...