Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Szczęście z piernika

Tomasz Betcher

Szczęście z piernika

39,99 zł

3151

 

Smakowita świąteczna powieść przedstawiająca historię trojga ludzi, których drogi łączą się w Toruniu, a ma to miejsce tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Charakterna Kalina posiada niezwykłą wiedzę o piernikach. Rafał to chłopak, który nieco pogubił się w życiu wkraczając w dorosłość, próbuje na nowo odnaleźć się w obecnym świecie. Oliwia to marzycielka żyjąca nadzieją na lepsze jutro.

Aż ciężko uwierzyć w to ile piernik- tradycyjny polski przysmak jest w stanie namieszać w życiu bohaterów. Klimatyczna kawiarnia, ulice zasypane śniegiem, przepiękne odgłosy gitary i unoszący się w powietrzu zapach pierników- czy to wystarczy by zakochać się w Toruniu ?

W.A.B.
Broszurowa ze skrzydełkami

Data pierwszego wydania:
2019-11-13

Liczba stron: 336

W.A.B.

Format: 13.5x20.5cm

Cena katalogowa: 39,99 zł

Domika Kłos

idealna na wieczór

Książka, która budzi w nas wiele pozytywnych emocji, potrafi też wzruszyć. Świetnie sprawdzi się na długi zimowy wieczór, a jej klimat jeszcze bardziej wprowadzi Was w zimową atmosferę od której nie będzie chcieli się oderwać. Bardzo dobrze napisana książka, ze smakiem :)
Sandra Kurek

przyjemna pozycja

Urzekła mnie historia bohaterów, których życie tak się różniło. Jednak wszyscy z nich mieli marzenia, pragnęli szczęścia. Czy udało im się je osiągnąć i spełnić marzenia ? Koniecznie musicie przeczytać tą pełną ciepła, nieoczywistą historię. Gwarantuje Wam, że się nie zawiedzi
Kornelia Walus

zimowa książka

Ach jak jak kocham takie klimatyczne książki, w których czuć cudowna atmosferę. Super czytało się i wyobrażało zapach unoszących się przypraw korzennych, świeżo zaparzonej kawy w magiczną historię zostały wplecione wątki kulinarne, a ja nie zdawałam sobie nawet sprawy ile istnieje rodzajów pierników :)

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...
22.02.2019

Największa katastrofa w dziejach Polski. Nie mogą się z nią równać ani potop szwedzki, ani nawet druga wojna światowa

Dwie dekady po śmierci Chrobrego wciąż żywe były opowieści o jego wielkich wojennych zdobyczach. Poza wspomnieniami Polakom niewiele jednak zostało. Sny o nowym słowiańskim mocarstwie rozwiały się niemal z dnia na dzień. A samo istnienie państwa polskiego szybko stanęło pod znakiem zapytania.
Czytaj dalej...