Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Wotum
7.5

(1123 ocen) wspólnie z

24,38

 

Obraz Matki Boskiej Częstochowskiej to największa świętość Polaków. 9 grudnia 2012 r. podjęta zostaje próba kradzieży dzieła o którą obwiniona zostaje sekta, której historia związana jest z największą tajemnicą epoki króla Jana Kazimierza. W sprawę zostaje zaangażowany detektyw IPN Jakub Kania. Śledztwo prowadzi do opactwa Saint-Germain-des-Prés w Paryżu a następnie do niewielkiej wioski na Opolszczyźnie, która była miejscem ukrycia obrazu podczas potopu szwedzkiego. Na pamiątkę tego wydarzenia została tam wykonania kopia obrazu. Czy aby na pewno jest to tylko kopia ?

Agora
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-268-3247-5

Liczba stron: 392

Agora

Format: 13.5x21.0cm

Cena detaliczna: 39,99 zł

Wywiad z autorem

Komentarze i recenzje nie są potwierdzone zakupem

Iza H

WOTUM

 Świetny pisarz, bardzo ciekawe książki i zaskakujące zakończenia ! Mma nadzieję, że ta książka również okaże się przebojem !
Renia C

Czekam

Uwielbiam książki Macieja Siembiedy ! Są idealnie napisane i trafiają di każdego odbiorcy. Są tajemnicze a smaczku dodaje to, że oparte na prawdziwych wydarzeniach. Nie mogę się doczekać premiery tej książki i ze zniecierpliwieniem czekam, aż będę ją mogła przeczytać !
Radek K

Wotum

Wszystkie opowieści Macieja Siembiedy od początku do końca trzymają w napięciu. Dodakto iż oparte są na prawdziwych wydarzeniach nadaje im dodatkowo wyjątkowości. Są to zapierające dech w piersiach powieści sensacyjne i nieprawdopodobne. Zapowiedź tej książki wydaję się nie mniej interesująca i przyciąga uwagę, dlatego bardzo chętnie ją przczytam !

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka
Kup audiobooka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...