Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Czuła przewodniczka Kobieca droga do siebie

Natalia de Barbaro

Czuła przewodniczka Kobieca droga do siebie

6.6

(4903 ocen) wspólnie z

33,99

 

Natalia de Barbaro „Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie”





Natalia de Barbaro w swojej książce „Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie” zachęca czytelniczki do tego, aby nie rezygnowały z marzeń i zawsze działały w zgodzie ze sobą.
Na rynku wydawniczym dawno nie było pozycji, która tak dobrze opisywałaby bolączki współczesnych kobiet. Dlaczego dajemy się wcisnąć w ramy, które zupełnie nam nie pasują? Jak długo jeszcze będziemy rezygnować z własnych marzeń i ambicji, aby zadowolić innych? I przede wszystkim dlaczego nie słuchamy własnej intuicji i wewnętrznego głosu? Natalia de Barbaro od lat pracuje z kobietami i próbuje pomóc im poznać ich własną naturę. Zachęca je również do tego, aby przestały skupiać się na zakazach i nakazach i uświadomiły sobie, czego tak naprawdę potrzebują. W swojej książce czasem w dość brutalny sposób uświadamia im, że w ich życiu brakuje radości.
Doskonała lektura dla tych kobiet, które potrzebują potężnej dawki motywacji do działania i impulsu, który pozwoli im w końcu otworzyć skrzydła.

W książce „Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie” znalazły się kolaże stworzone przez artystkę młodego pokolenia, Anetę Klejnowską.





Natalia de Barbaro – z wykształcenia jest psychologiem. Na co dzień wykłada między innymi na Uniwersytecie Jagiellońskim. Oprócz tego jest autorką felietonów, które ukazują się na łamach „Wysokich Obcasów”. Na swoim koncie ma także dwa tomiki wierszy pt. „Ciemnia” i „Tkanka”. Napisała również „Dojść do głosu. Radykalnie praktyczny przewodnik po kampanii wyborczej”, w którym zawarła swoje doświadczenia z pracy z politykami.



""Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie"" to podróż w głąb siebie samej, która z pewnością nie jest łatwa, ale przynosi ogromną satysfakcję. Natalia de Barbaro prowadzi czytelniczki przez labirynt kobiecych emocji, odczuć i myśli, pokazując, jak cenne jest zrozumienie swojej unikalnej natury i potrzeb. W dobie wszechobecnej presji i oczekiwań społecznych, autorka proponuje odważny krok w stronę autentyczności i spełnienia.

Książka jest wypełniona praktycznymi wskazówkami, które mają na celu poprawę jakości życia i relacji z innymi. Natalia de Barbaro nie unika trudnych tematów, takich jak presja społeczna, nierówności płci, czy problem z samym sobą. Zamiast tego, stawia je w centrum swojego przekazu, pokazując, jak ważne jest odnalezienie własnej drogi wśród tych wyzwań.

Na kartach ""Czułej przewodniczki. Kobieca droga do siebie"" czytelniczka znajduje nie tylko porady psychologiczne, ale także inspirujące kolaże autorstwa Anety Klejnowskiej, które stanowią doskonałe uzupełnienie treści. Obrazy te podkreślają, jak ważne jest, aby każda kobieta mogła poczuć, że jest wyjątkowa i ma prawo do realizacji swoich marzeń, niezależnie od oczekiwań otoczenia.

Natalia de Barbaro, psycholog z wieloletnim doświadczeniem, felietonistka i poetka, a przede wszystkim - kobieta, która zna bolączki współczesnych pań, w swojej książce dostarcza nieocenionego wsparcia dla wszystkich, które szukają motywacji do przemiany i odnalezienia prawdziwego ""ja"". Dzięki jej wiedzy i doświadczeniu, ""Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie"" staje się nie tylko przewodnikiem, ale także przyjacielem na drodze do samorealizacji i szczęścia.

Agora
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: Pierwsze

ISBN: 978-83-268-3644-2

Liczba stron: 256

Agora

Format: 15.5x21.5cm

Cena detaliczna: 39,99 zł

Rok wydania: 2021

Zajrzyj do środka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...