Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Jak nie dać sobą manipulować

Christel Petitcollin

Jak nie dać sobą manipulować

39,90 zł

2419

 

Bardzo łatwo stać się ofiarą manipulatora, szczególnie jeśli się jest osobą wyjątkowo wrażliwą - czyli prawdpodobnie taką jak ty. Jak odróżnić pozorną życzliwość od manipulacji? Christel Petitcollin stara się odpowiedzieć na to pytanie i pomóc ci rozpoznać toksyczne osoby i uwolnić się od ich kontoli.
Manipulacja przybiera różne formy, może to być szantaż emocjonalny w rodzinie czy w pracy, zbytnia uległość wobec silnego wpływu przyjaciela czy jednej osoby nad drugą w związku.

Na każdym etapie naszego życia spotykamy nowe osoby i musimy wiedzieć czy będą chciały nas w przyszłości wykorzystać, czy nie. Wielu ludzi aktualnie żyje w toksycznych realacjach i nawet nie przeszłoby im to przez myśl. Dlaczego? Ponieważ ich metody są bardzo proste i wyrafinowane, przez co niezwykle skuteczne. Często przepełnia cię uczucie niepokoju, dezorientacji i c zujesz się zestresowany? Możliwe, że wokół ciebie kręci się manipulator wysysający twją poztywną energię.

,,Jak nie dać sobą manipulować'' to książka, która powstała na podstawie prawdziwych historii ofiar manipulacji. Jej zadaniem jest zabezpieczenie i ochrona twojej psychicznej niezależności. Musisz nauczyć się tylko rozpoznawać manipulatorów, spróbować rozszyfrowywać umysły psychopatyczne oraz opracować strategie pomagającą ci w zabezpieczyć twoją niezależność psychiczną.

Feeria
Broszurowa ze skrzydełkami

ISBN: 978-83-663-8049-3

Tytuł oryginalny: Pourquoi trop penser rend manipulable

Liczba stron: 240

Feeria

Format: 145x205mm

Cena katalogowa: 39,90 zł

Tłumaczenie: Krystyna Arustowicz

Eliza Kusak

Otwiera oczy

Bardzo pouczająca książka, którą czyta się szybko. Mam wrażenie, że niewiele wiadomo na temat manipulatorów. Wyobrażamy sobie ich jako ludzi strasznie inteligentnych, al również sądzimy, że możemy bardzo łatwo wykryć manipulacje. ,,Jak nie dać sobą manipulować'' otworzyła mi oczy na mój toksyczny związek. Znalazłam w niej wiele cennych porad jak się uwolnić spod tego wpływu. Polecam.
Frania Kowalczyk

Najlepsza książka Christel Petitcollin!

Poradnik mówi nam jak zakończyć zabawę pomiędzy osobą wrażliwą i empatyczną, a z manipulatorami. To bardzo dokładna i szczególnie przejrzysta analiza poruszanego tematu.
Jak do tej chwili przeczytałam wszystkie książki Christel Petitcollin i mam wrażenie, że właśnie ta była najlepsza!
Agata Cieśla

Ciekawy temat

Wiele dobrego słyszałam o autorce, jednak nigdy jakoś nie sądziłam, że przeczytam cokolwiek co napisała. Powód jest prosty. Nie lubię poradników! Tym razem jednak tematyka mnie zintrygowała, a po przeczytaniu opisu stwierdziłam, że może też są wokół mnie toksyczni ludzie o czym nie mam pojęcia. Postanowiłam zagłębić się w tym temacie i muszę powiedzieć, że warto! A ja chyba sięgnę po poprzednie książki autorki.
Cena pakietu

84,80 zł

5113

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...
22.02.2019

Największa katastrofa w dziejach Polski. Nie mogą się z nią równać ani potop szwedzki, ani nawet druga wojna światowa

Dwie dekady po śmierci Chrobrego wciąż żywe były opowieści o jego wielkich wojennych zdobyczach. Poza wspomnieniami Polakom niewiele jednak zostało. Sny o nowym słowiańskim mocarstwie rozwiały się niemal z dnia na dzień. A samo istnienie państwa polskiego szybko stanęło pod znakiem zapytania.
Czytaj dalej...