Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Kot instrukcja obsługi Procedury operacyjne, wykrywanie i usuwanie usterek, wskazówki i rady zapewniające dożywotnią gwaran

Brunner David, Stall Sam

Kot instrukcja obsługi Procedury operacyjne, wykrywanie i usuwanie usterek, wskazówki i rady zapewniające dożywotnią gwaran

7.5

(114 ocen) wspólnie z

20,68

 

Nareszcie! Podręcznik dla początkujących w dziedzinie technologii kotowatych!
Podrapane meble. Martwe myszy na schodach. Kłaki na ubraniach. To wystarczy, byś krzyczał: „Dlaczego nikt nie dołączył instrukcji obsługi do mojego kota?!”. Oto – w końcu! – taka instrukcja się pojawiła.
Dzięki szczegółowym wyjaśnieniom i pomocnym schematom zamieszczonym w poradniku uzyskasz odpowiedź na często zadawane pytania:
Jaki gatunek najlepiej się nadaje do wychowywania w towarzystwie psów?
Jak konserwować elementy zewnętrzne zwierzęcia, by zachować je w nieskazitelnym stanie?
Dlaczego mój model zawsze pije wodę z wanny?
Nieważne, czym się martwisz, ponieważ dzięki znanemu weterynarzowi dr Davidowi Brunnerowi i uznanemu pisarzowi Samowi Stall, odnajdziesz odpowiedź. Wspólnie udzielają wielu cennych rad nie tylko świeżo upieczonym, ale także doświadczonym użytkownikom kotów.

Vesper
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-615-2440-3

Tytuł oryginalny: The Cat. Owner's manual. Operating Instructions

Liczba stron: 224

Format: 125x178mm

Cena detaliczna: 29,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...