Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Obok niej
7.5

(319 ocen) wspólnie z

39,90

 

Świetna matka, doskonała żona, niemal perfekcyjna pani domu, do tego pracownik miesiąca. Oto cała Kinga. Jej idealny obrazek zmienia się w chwili, gdy wybiera się na 20-lecie swojej studniówki. Spotyka tam starego znajomego ze szkolnych lat, z którym nawiązuje romans. Sekretne spotkania tej dwójki szybko stają się niewystarczające. Mężczyzna zaczyna ją namawiać do odejścia od męża. Przekonuje, że chce zacząć z nią nowe życie. Gdy Kinga się zgadza, wszystko zaczyna się komplikować...

Zamiast komedii romantycznej pojawia się prawdziwy koszmar.

Dziewczyna trafia na informacje, które mrożą jej krew w żyłach. Dociera do niej, że ściągnęła ogromne niebezpieczeństwo nie tylko na siebie, ale i na tych, których kocha. W tej sytuacji może zrobić tylko jedno. Nie ma wyboru, bo utrata miłości, pieniędzy, pracy, a nawet więzienna cela, wydają się niską ceną w walce, którą przyjdzie jej stoczyć.

Filia
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2019-09-18

ISBN: 978-83-807-5819-3

Liczba stron: 432

Format: 140x200mm

Cena detaliczna: 39,90 zł

Komentarze i recenzje nie są potwierdzone zakupem

Ula Jabłońska

Jak zwykle świetna

Uwielbiam styl pani Lilany. Zawsze tuż po premierze sięgam po najnowsze tytuły i jeszcze nie zdarzyło się, bym była niezadowolona. W tym przypadku również było podobnie.
"Obok niej" to coś nowego, prawdziwy powiew świezości w twórczości autorki. Jestem ciekawa czy pójdzie w tym kierunku. Jeśli tak, szykuje się prawdziwy rollercoaster emocji. Czekam z niecierpliwością, a ten tytuł gorąco polecam.
Justyna S.

Co by było, gdyby...

Idealny przyklad tego, co dzieje się, gdy miłość ze szkolnych lat (być może pierwsza miłość) staje na drodze idealnego życia stworzonego z kimś innym. "A co by było gdyby..." to jedna z pierwszych myśli.

Zwykle na gdybaniu się kończy. Nie w przypadku kobiety, która wpadła w sidła kochanka podczas spotkania absolwentów. Kinga dała się ponieść chwili, i choć wiedziala że konsekwencje będą ogromne, postanowiła odejść od męża. Wydawać by się mogło, że to najbardziej ryzykowna decyzja, jaką podjęła. Nic bardziej mylnego.....prawdziwe ryzyko dopiero przed nią. Musi zadecydować, co jest dla niej najważniejsze, a patrząc na jej decyzje...szczerze mówiąc, ma z tym nie lada problem.
Czyta się świetnie. Historia naprawdę godna uwagi. Polecam.

Ania Czajka

Pełna emocji

Co za książka...emocje, które towarzyszyły mi podczas czytania sa nie do opisania. Wydarzenie goni wydarzenie, a fabuła robi się coraz ciekawsza. Atmosfera zagęszcza się z każdą stroną. Takie książki uwielbiam!! Pani Fabisińska stworzyła świetną historię, która na początku była tak idealna, że...wiadomo było, że coś w końcu pójdzie nie tak. Jak to w życiu, często dzieje się podobnie:) Dylemat,przed ktorym staje główna bohaterka-Kinga to prawdziwa rozterka, której nikt nie chcialby przeżyć...

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...