Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Pełnia twoich możliwości. Jak osiągać swoje życiowe cele i pozostać szczęśliwym

Brad Stulberg, Steve Magness

Pełnia twoich możliwości. Jak osiągać swoje życiowe cele i pozostać szczęśliwym

7.4

(140 ocen) wspólnie z

34,99

 

Brad Stulberg, Steve Magness
Pełnia twoich możliwości. Jak osiągać swoje życiowe cele i pozostać szczęśliwym

Jak kształtować charakter i nawyki, by w zdrowy i trwały sposób wykorzystywać swój potencjał?

Znasz te chwile, gdy próbujesz połączyć karierę z pasją i życiem prywatnym. Pojawia się wtedy stres i frustracja, bo wielozadaniowość to iluzja i po dłuższym czasie negatywnie wpływa na nasz dobrostan. Przemęczenie w każdej dziedzinie prowadzi do wypalenia, a to wpływa negatywnie nie tylko na nasze zdrowie, ale również relacje z najbliższymi. Niestety osiąganie celów i realizowanie marzeń często kosztuje nas tyle, że tracimy poczucie szczęścia i motywację do dalszego rozwoju.

Dzięki tej książce dowiesz się, jak najefektywniej korzystać ze swoich sił umysłowych i fizycznych. Na podstawie osobistych doświadczeń oraz rozmów z najwybitniejszymi sportowcami, pisarzami i ekspertami w różnych dziedzinach autorzy stworzyli idealny przepis na rozwój. Jednym z jego najważniejszych elementów jest... umiejętne odpoczywanie, bo nasz umysł jest jak mięsień – wymaga regeneracji, która pomoże mu wytrzymać obciążenia. Pozostałe składniki odkryjesz w tej książce!

Bez względu na to, czy chcesz przebiec maraton, podnieść swoje zawodowe umiejętności na mistrzowski poziom czy napisać bestsellerową książkę, zasady leżące u podstaw sukcesu są takie same i każdy z nas może je opanować. Nie czekaj i poznaj je już dziś.

Otwarte
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: Drugie

Liczba stron: 288

Otwarte

Format: 144 x205mm

Cena detaliczna: 49,99 zł

Tłumaczenie: Mariusz Gądek

Rok wydania: 2022

Zajrzyj do środka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...