Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Private banking po polsku Zarabiaj jak najbogatsi

Paweł Zielewski

Private banking po polsku Zarabiaj jak najbogatsi

4.4

(5 ocen) wspólnie z

39,99

 

Bankowość prywatna, private banking, to typ usług finansowych dla najzamożniejszych Polaków - milion złotych płynnych aktywów i wyżej. Traktowany z wyjątkową atencją klient ma dostęp do nieosiągalnych z poziomu "tradycyjnych" usług bankowych strategii i narzędzi inwestycyjnych, do kompleksowego zarządzania majątkiem tak prywatnym, jak i aktywami firmowymi, w końcu - do wysublimowanych usług concierge oferujących zdobycie niemożliwego. I właściwie na tym można poprzestać uznając, że opisywanie private bankingu to opisywanie kuli, gdyby nie szczegół - w polskich warunkach ten segment ewoluował w bardzo nieoczywistym kierunku. Bankierom została przypisana rola powierników, w kompetencjach których leżeć powinno rozwiązywania najbardziej osobistych problemów najzamożniejszych. To kilkadziesiąt prawdziwych historii prawdziwych klientów bankowości prywatnej różnych polskich banków. Warto je poznać, ale nie kierując się ciekawością, jakież to kłopoty mają ci, którzy mają wszystko. Istotne jest coś innego: większość rozwiązań - głównie finansowych - proponowane przez bankierów można z powodzeniem wykorzystać w codziennym życiu. Doświadczenia najbogatszych naprawdę pomagają w skutecznym oszczędzaniu i inwestowaniu. Stąd już prosta droga do zostania w przyszłości klientem private banking. To dlatego książka o hermetycznym świecie finansów hermetyczną nie jest...
Autor książki jest redaktorem naczelnym polskiej edycji magazynu „Forbes”.

Ringier Axel Springer
Oprawa twarda

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-809-1689-0

Liczba stron: 240

Format: 210x140mm

Cena detaliczna: 39,99 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...