Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Smak zdrowia

Agnieszka Maciąg

Smak zdrowia

7.3

(179 ocen) wspólnie z

34,93

Kolejna część bestsellerowych „smaków” Agnieszki Maciąg, której książki sprzedały się w łącznym nakładzie ponad 100 000 egzemplarzy

Blog autorki, na którym pisze o zdrowiu i dobrym, świadomym życiu, odwiedza ponad 300 000 unikalnych użytkowników miesięcznie!

Nie zawsze byłam okazem zdrowia. Od dziecka stale chorowałam i każdego roku przyjmowałam kilka serii antybiotyków. Jako dojrzała kobieta w 2006 roku postanowiłam zupełnie zmienić życie i wziąć swoje zdrowie i szczęście we własne ręce. Od tego czasu nieustannie się rozwijam, korzystam z darów natury, ziół, mądrości ajurwedy i medycyny chińskiej, a także polskiej medycyny naturalnej. Łączę to wszystko w spójną całość. Dzięki temu już od ponad 11 lat ani ja, ani moi bliscy nie przyjmujemy antybiotyków, leczymy się wyłącznie za pomocą metod naturalnych. W 2012 roku, miesiąc przed moimi 43 urodzinami, urodziłam moją ukochaną córeczkę – w domu, siłami natury. Mogłam to zrobić, ponieważ stałam się osobą całkowicie zdrową.
W tej książce z wielką radością dzielę się moją największą pasją – dbaniem o zdrowie i życiem w zgodzie z naturą. Podaję moje wypróbowane przepisy na naturalne leki oraz zdrowe napoje i potrawy, opisuję bezpieczne diety oczyszczające, a także podpowiadam, jak w sposób holistyczny wprowadzić do życia spokój, radość i dobrą energię. Odkryłam, co zrobić, aby jedząc pysznie, mieć szczupłe, sprawne ciało i wiele energii niezależnie od wieku i pory roku. Uzdrowiłam siebie, swoje życie i swoją rodzinę. Teraz mogę tę wiedzę przekazać dalej. Ta książka to moje odkrycia – niech dobrze służą również Tobie!
Życzę Ci szczęśliwego, zdrowego, spełnionego życia!


Z miłością
Agnieszka


Otwarte
Oprawa twarda

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2017-05-22

ISBN: 978-83-751-5358-3

Liczba stron: 368

Otwarte

Format: 165x235mm

Cena detaliczna: 49,90 zł

Rok wydania: 2017

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...