Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Star Stable. Opowieści o zmroku

Helena Dahlgren

Star Stable. Opowieści o zmroku

8.2

(47 ocen) wspólnie z

27,99

 

Tych historii lepiej głośno nie opowiadać!

Z tym zegarem od początku było coś nie tak. Anne kupiła go pod wpływem impulsu od staruszki, która pachniała lawendą i zepsutym mlekiem. Kosztował grosze, bo był zepsuty. Gdy dziewczyna wzięła go do rąk, poczuła dziwny dreszcz. Nie była pewna, czy to ekscytacja, czy coś mroczniejszego. Gdyby tylko wiedziała… W środku nocy Anne usłyszała głośne tykanie. Zerknęła na zegar. Działał! I choć w pokoju było ciepło, dostała gęsiej skórki. Zobaczyła, że wskazówki się cofają. A wraz z nimi cofa się czas… Jak tu się pozbyć przeklętego zegara, zanim będzie za późno?

Wyspa Jorvik kryje w sobie mnóstwo dziwnych opowieści. A te historie, opowiadane przez przyjaciółki o zmroku, łączy nie tylko magia, ale i dreszcz niepokoju. Okazuje się bowiem, że każda z dziewczyn przeżyła już kiedyś coś tajemniczego.

Pięknie ilustrowane wydanie, które przeniesie cię prosto do świata Star Stable i odkryje jego najskrytsze tajemnice!

To uniwersum najpopularniejszej gry online o koniach – aż 15 milionów użytkowników na całym świecie i ponad 85 000 tysięcy graczek z Polski!

Poznaj bestsellerową trylogię Star Stable.

• „Tajemnica Złotych Wzgórz”
• „Przebudzenie legendy”
• „Nadchodzi mrok”

Oraz drugi tom opowiadań – „Star Stable. Opowieści z Jorvik”.

Znak Emotikon
Oprawa twarda

Wydanie: Pierwsze

ISBN: 978-83-240-7519-5

Liczba stron: 136

Znak Emotikon

Format: 140x205mm

Cena detaliczna: 39,99 zł

Tłumaczenie: Monika Motkowicz

Rok wydania: 2021

Zajrzyj do środka

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...