Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Tysiąc obsesji

39,90 zł

2563

 

Duet jakiego jeszcze nie było! Uwielbiani przez czytelników Gabriela Gargaś i Marcel Woźniak przedstawiają swoją pierwszą wspólną powieść!

Anika to kobieta po przejściach. Ma syna i wkrótce czeka ją ślub z narzeczonym Kacprem. Na co dzień jest asystentką w renomowanej firmie.

Robert to biznesmenem, była gwiazda piłki nożnej, wspólnik w firmie bukmacherskiej. Ma żonę, z którą jest w separacji i syna Igora.

Drogi Aniki i Roberta przecinają się w ciemnym hotelowym korytarzu, rozpoczyna się gra, w której namiętność bierze górę nad rozsądkiem, a skrywane fantazje budzą demony przeszłości. Wszystko komplikuje fakt, że ona jest zaręczona, a on żonaty. Z ich spotkania wynikną nieodwracalne konsekwencje...
Do sieci wyciekają ich wspólne zdjęcia, a trzy miesiąc po ich spoktaniu na Dworcu Centralnym znalezione zostają zwłoki. Kto ginie i dlaczego? Do czego może doprowadzić romans? Czy namiętność może przerodzić się w obsesję?

Anika i Robert grają w grę, która nazywa się namiętnosć. Ktoś będzie musiał za to zapłacić. Stawką jest nie tylko miłość, ale i życie.

Literackie
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-080-6940-0

Liczba stron: 464

Literackie

Format: 143x205mm

Cena katalogowa: 39,90 zł

Werka

"Tysiąc obsesji"

Książka intensywna. Autorzy zadbali o to, aby akcja toczyła się szybko; by czytelnik nie nudził się nawet przez minutę lektury. "Tysiąc obsesji" zaskoczy, zaszokuje i namiesza w głowie!
Monika Knap

Polecam

Miałam ochotę na dobry romans, więc zachęcona zmysłową okładką, kupiłam "Tysiąc obsesji". I nie żałuję, ponieważ oprócz gorącego romansu otrzymujemy także trzymający w napięciu kryminał. Miłość, zdrada, kłamstwa, tajemnice, oszustwa i śmierć. Wszytko to w tej niepozornej książce. Polecam i zachęcam gorąco!
Jolka

Tysiąć obsesji

Książka ta pozytywnie mnie zaskoczyła. Myślałam, że otrzymam powieść, która opowiada o wydarzeniach, które możliwe, raczej nie realizują się w rzeczywistości. A jednak autorzy serwują nam historię, która zawiera naprawde dużo prawdy życiowej. Sama fabuła i pomysł na utwór bardzo ciekawy i nieschematyczny. Ciekawie przedstawieni bohaterowie. Nienaganny język i styl pisania. "Tysiąc obsesj" wciągnęłam w jeden wieczór! Szczerze polecam.
Cena pakietu

69,80 zł

4357

Cena pakietu

77,80 zł

4837

Cena pakietu

84,80 zł

5257

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...
22.02.2019

Największa katastrofa w dziejach Polski. Nie mogą się z nią równać ani potop szwedzki, ani nawet druga wojna światowa

Dwie dekady po śmierci Chrobrego wciąż żywe były opowieści o jego wielkich wojennych zdobyczach. Poza wspomnieniami Polakom niewiele jednak zostało. Sny o nowym słowiańskim mocarstwie rozwiały się niemal z dnia na dzień. A samo istnienie państwa polskiego szybko stanęło pod znakiem zapytania.
Czytaj dalej...