Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Życiodajny lek Recepta na życie, które ma sens

Bernard Palmer

Życiodajny lek Recepta na życie, które ma sens

24,00

 

Inspiracją do napisania niniejszej książki stały się rozmowy z pacjentami, którzy w obliczu zagrożenia życia zadają pytania o ostateczny sens i cel wszystkiego. Jako lekarz, oprócz pomocy medycznej Bernard Palmer stara się nieść pomoc duchową, rozumiejąc, że element wiary jest niezmiernie ważny w walce z chorobą. Odwołując się do nowotestamentowych relacji naocznych świadków życia wyjątkowej osoby – Jezusa z Nazaretu, twierdzi, że to właśnie Jego wpływ sprawia, że miliony ludzi doświadczyło i nadal doświadcza całkowitej przemiany wewnętrznej. Zyskali oni to, za czym tęskni każdy: miłość, przebaczenie, akceptację, poczucie bezpieczeństwa, radość życia, cel i sens istnienia.

Bernard Palmer jest chirurgiem-konsultantem, uznanym specjalistą, autorem licznych artykułów w czasopismach branżowych. Od ponad 20 lat zaangażowany jest w prowadzenie kursu „Podstawy świadomego chrześcijaństwa”.

„Najważniejszą kwestią do rozstrzygnięcia dla każdego człowieka jest odpowiedź na pytanie, kim był Jezus: szaleńcem, hochsztaplerem czy Bogiem? Moim zdaniem, Jezus jest Bogiem. Ufam, że lektura tej książki sprowokuje Czytelnika do wysnucia podobnego wniosku”.
Jonatan Edwards, mistrz olimpijski w trójskoku (Sydney, 2000 r.)

„Spotkanie z autorem tej książki wywarło znaczny wpływ na moje życie. Życzę wszystkim, aby spotkanie z głównym Bohaterem tej książki zmieniło życie każdego Czytelnika”.
dr Tomasz Waszyrowski, przewodniczący Chrześcijańskiego Stowarzyszenia Medycznego

Credo
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-601-3127-5

Tytuł oryginalny: Cure for life

Liczba stron: 148

Format: 12.5x19.5cm

Cena detaliczna: 24,00 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...