Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Fast 800. Rewolucyjny program żywieniowy oparty na okresowych postach, dzięki któremu błyskawicznie schudniesz i poczujesz się lepiej

Michael Mosley

Fast 800. Rewolucyjny program żywieniowy oparty na okresowych postach, dzięki któremu błyskawicznie schudniesz i poczujesz się lepiej

7.2

(27 ocen) wspólnie z

27,93

 

Czy można schudnąć szybko i bez efektu jo-jo? Fast 800. To odpowiedź!



Autor bestsellera Jelita wiedzą lepiej w swoim stylu sprawdza to na sobie i udowadnia, że można! Na potrzeby eksperymentu przytył sześć kilogramów, a następnie w ciągu czterech tygodni zrzucił je. Waga pozostała stabilna. Oczywiście – jak na naukowca przystało – wykorzystał do tego wyniki najnowszych badań.

FAST 800 to autorski przełomowy program dietetyczny dr. Michaela Mosleya służący nie tylko utracie wagi, ale i zdrowiu. Zakłada trzyetapowy system poszczenia:

  • dwutygodniowe ograniczenie liczby spożywanych kalorii do ośmiuset dziennie,

  • post 5:2, czyli pięć dni zdrowego odżywiania i dwa dni ograniczenia kalorii do ośmiuset,

  • okresowe głodówki, aby podtrzymać rezultaty.


  • Fast 800. Rewolucyjny program żywieniowy oparty na okresowych postach, dzięki któremu błyskawicznie schudniesz i poczujesz się lepiej pozwoli ci pozbyć się zbędnych kilogramów, zachować zdrowie oraz wyrobić właściwe nawyki żywieniowe. Pomocne w tym będą przepisy kulinarne wspomagające program, które zajdziesz w książce.
    Weź zdrowie we własne ręce i uzyskaj szybkie, a co najważniejsze – trwałe efekty!

    Otwarte
    Broszurowa ze skrzydełkami

    Wydanie: pierwsze

    Data pierwszego wydania:
    2019-05-15

    ISBN: 978-83-7515-577-8

    Liczba stron: 224

    Otwarte

    Format: 155×215mm

    Cena detaliczna: 39,90 zł

    Tłumaczenie: Aleksandra Żak, Maria Borzobohata-Sawicka

    Rok wydania: 2019

    Nie wiesz co przeczytać?
    Polecamy nasze najciekawsze artykuły

    Zobacz wszystkie
    10.04.2021

    Nusret – sam przeciwko wszystkim

    Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
    Czytaj dalej...
    05.03.2019

    5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

    Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
    Czytaj dalej...
    06.03.2019

    Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

    Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
    Czytaj dalej...
    05.03.2019

    Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

    Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
    Czytaj dalej...