Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Jak podrywają szejkowie

Marcin Margielewski

Jak podrywają szejkowie

6.6

(619 ocen) wspólnie z

21,53

 

Przemilczana prawda o życiu arabskich szejków, które do tej pory było skryte tajemnicą i pełne plotek.

„Jak podrywają szejkowie” to historia młodego księcia, będącego synem jednego z arabskich szejków, który z racji swojego pochodzenia może mieć wszystko o czym tylko zamarzy. Marcin Margielewski zdobywa informacje z pierwszej ręki na temat życia najbogatszych mężczyzn na świecie.

O swoich pasjach książę Abed nie musi długo opowiadać, są to piękna konie i piękne kobiety. Za sprawą miłości do pięknych zwierząt przylatuje wraz z ojcem do Polski na słynną na całym świecie aukcję koni. Szejk niespodziewanie pozostawia syna samego ze zwięzłym w słowa listem, aby pozostał w Warszawie, a opiekę nad nim przejmie kuzyn. Ten nieoczekiwanie odkrywa przed Abedem świat jakiego do tej pory nie znał, pełen kobiet, używek, pieniędzy i perwersyjnych zabaw.

Autor odkrywa przed czytelnikami świat zarezerwowany jedynie dla wybranych, nocne życie arabskich szejków i książąt chowane za ścianami hoteli, apartamentów i ekskluzywnych klubów.

„On nie widział różnicy pomiędzy pracą modelki z profesjonalnych agencji a usługami prostytutki. Patrzyliśmy na tę sprawę z dwóch różnych perspektyw, ale miałem wrażenie, że jego doświadczenie w temacie sprawia, iż wcale nie jest taki daleki od prawdy. Modelki, z którymi pracowałem, z dużym zaangażowaniem prezentowały ubrania bogatym Arabkom, ale podejrzewałem, że za odpowiednią sumę równie chętnie zrzuciłyby je przed bogatymi Arabami."
fragment książki

Prószyński Media
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-816-9031-7

Liczba stron: 352

Format: 14.0x20.5cm

Cena detaliczna: 36,00 zł

Promocja książki w serwisie YouTube

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka
Kup audiobooka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...