Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Niebezpieczna gra

Emilia Wituszyńska

Niebezpieczna gra

7.2

(1513 ocen) wspólnie z

36,90

 

Niesamowity debiut Emilii Wituszyńskiej!

Książka, która łączy w sobie cechy mocnego, ostrego „Pitbulla” i porywających, seksownych kryminałów Pauliny Świst.

Główną bohaterką jest Weronika. Kobieta pracuje w Wydziale Kryminalnym Komendy Stołecznej Policji i jest w tym naprawdę świetna! Niestety, w dramatycznej akcji traci swojego najlepszego przyjaciela Michała. Wera nie może poradzić sobie z tak ogromną startą. Myśli, że mogła zadziałać inaczej i uratować towarzysza.

Nastąpił dzień, w którym wszystko zacznie się zmieniać. Komendant przydziela Weronice bardzo ważne zadanie. Musi chronić świadka zabójstwa. Jest nim bardzo znany, niezwykle uroczy i przystojny aktor Przemysław. Mężczyzna jest nadzwyczaj arogancki. Weronika i Przemysław muszą udawać parę by nie wzbudzać podejrzeń mediów. Policjantka nie jest zadowolona z takiego przebiegu wydarzeń. Jednak musi ona przełamać swoją niechęć, aż do czasu, gdy Przemysław przypomni sobie wydarzenia z dramatycznej nocy. Zakrapiana impreza wpłynęła na świadomość i pamięć świadka.

Wbrew pozorom sprawa staje się bardzo skomplikowana. Aktor nie mówi całej prawdy policjantce. Dajcie wciągnąć się w tę niebezpieczną grę! Jej stawką będzie nie tylko życie!

Wydawnictwo Kobiece
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2019-05-15

ISBN: 978-83-662-3482-6

Liczba stron: 312

Wydawnictwo Kobiece

Format: 13.5x20.5cm

Cena detaliczna: 36,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...