Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Ostatni list od kochanka (wydanie filmowe)

Jojo Moyes

Ostatni list od kochanka (wydanie filmowe)

7.5

(2861 ocen) wspólnie z

31,94

 

NOWE FILMOWE WYDANIE BESTSELLEROWEJ POWIEŚCI JOJO MOYES

Jeśli naprawdę kochasz, to kochaj odważnie


Ellie, początkująca dziennikarka, natrafia na ślad wielkiej, zakazanej miłości sprzed lat. Pozostały po niej tylko sekretne listy, przejmujące i pełne emocji. Nie dają Ellie spokoju tak bardzo, że dziewczyna postanawia poznać wszystkie tajemnice Jennifer i Anthony’ego. Zwłaszcza te, które nigdy nie powinny wyjść na jaw…

Czy przejmująca historia z przeszłości może odmienić życie Ellie? Ile odwagi trzeba mieć, by naprawdę kochać?


Jedna z najpiękniejszych powieści Jojo Moyes. Ekranizacja w reżyserii Augustine Frizzell (Euforia) z gwiazdorską obsadą – w rolach głównych Felicity Jones, Shailene Woodley, Callum Turner i Joe Alwyn!



Jojo Moyes to ulubiona autorka milionów czytelników, a jej pisarstwo jest światowym fenomenem wydawniczym. Udało jej się wyrównać rekord należący do Harlana Cobena i Stephena Kinga – trzy jej książki znalazły się równocześnie na listach bestsellerów „New York Timesa”. Jedna z nielicznych autorek powieści obyczajowych, których twórczość komentowana jest na łamach opiniotwórczej prasy. Ekranizacja jej bestsellerowej powieści Zanim się pojawiłeś stała się światowym hitem!

„Przepięknie napisana ponadczasowa historia serca uporczywie trzymającego się miłości, której nie da się zdusić, okiełznać ani zastąpić czymś innym”. Leila Meacham

„Porusza i zaskakuje. Doskonale zbudowany nastrój, mistrzowska fabuła, olśniewający bohaterowie”. Penny Vincenzi

Znak JednymSłowem
Oprawa miękka

Wydanie: Drugie

ISBN: 978-83-240-7608-6

Liczba stron: 528

Znak JednymSłowem

Format: 144x205mm

Cena detaliczna: 44,99 zł

Tłumaczenie: Anna Gralak

Rok wydania: 2021

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...