Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Pastrami

Malcolm XD

Pastrami

34,99 zł

2090

 

Jego debiutancka powieść zrobiła ogromną furorę na polskim rynku literackim, a sam Malcolm xD nadal jest najbardziej nienznanym człowiekiem w rodzimym kraju. Jego twórczość zdobyła nie tylko uznanie wielu czytelników, ale również przychylne opinie krytyków literackich. Dla każdego kto nie miał nigdy okazji poznać internetowej twórczości Malcolma xD przygotowno specjalny zbiór, w którym zawarte są jego najlepsze pasty m.in. historię starego fanatyka wędkarstwa, Patologa i Pauliny, Wojsk Obrony Terytorialnej i wiele, wiele innych.

Wszystko to poprzedzone jest pastą wprowadzającą Malcolma xD oraz wstępem autorstwa Sylwii Chutnik.

W.A.B.
Oprawa miękka

Data pierwszego wydania:
2019-11-13

ISBN: 978-83-280-7158-2

Liczba stron: 240

W.A.B.

Format: 142x202 mm

Cena katalogowa: 34,99 zł

Ewelina Goryczka

Polecam :D

Bardzo fajna, szczególnie jeśli chce się przeczytać coś lekkiego i rozluźniającego. Zdecydowanie warta polecenia, w wielu momentach się przy czytaniu śmiałam się do łez.
Wiktoria J.

Bardzo zabawna

Idealna dla każdego komu memy polepszają dzień w szkole czy w pracy, albo po prostu taki zły dzień. Książka idealna by pozbyć się jesiennej chandry. Polecam każdemu ;)
Michał Trybał

fenomenalna

Taka o wiele bardzie rozbudowana pasta pojawiająca się w internecie. Super! Niejednokrotnie się śmiałem czytając tę książkę, a uważam, że mam dość wyrafinowane i specyficzne pocuzcie humoru.

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...
22.02.2019

Największa katastrofa w dziejach Polski. Nie mogą się z nią równać ani potop szwedzki, ani nawet druga wojna światowa

Dwie dekady po śmierci Chrobrego wciąż żywe były opowieści o jego wielkich wojennych zdobyczach. Poza wspomnieniami Polakom niewiele jednak zostało. Sny o nowym słowiańskim mocarstwie rozwiały się niemal z dnia na dzień. A samo istnienie państwa polskiego szybko stanęło pod znakiem zapytania.
Czytaj dalej...