Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Pokochaj swoje ciało Egoizm to nie grzech!

Dagmara Skalska

Pokochaj swoje ciało Egoizm to nie grzech!

6.6

(58 ocen) wspólnie z

34,90

 

Egoizm to nie grzech! Pokochaj swoje ciało nie jest książką kulinarną ani kolejnym poradnikiem, jak zrzucić zbędne kilogramy. Po raz kolejny Dagmara zaskakuje głębią przekazu. W sposób holistyczny mówi o ciele: o tym, jak z nim pracować, by uwolnić się z traumatycznych doświadczeń. Jak odzyskać siły witalne i zdrowie po życiowych zakrętach. Poszerza nasze zrozumienie organizmu i zachęca, by zaprzyjaźnić się ze swoim ciałem. Jak w każdej książce dzieli się własnymi doświadczeniami i przeżyciami. Opisuje, jak krok po kroku odbudowywała swój organizm i oczyszczała się z emocji, toksyn i napięć poprzez jogę, głęboką relaksację, oddychanie, dietę i masaż narządów wewnętrznych. Wiedzę, którą się dzieli, zdobyła od samego Master Yanga — chińskiego mistrza jogi i medycyny chińskiej, który zaprosił Dagmarę do Australii, by podzielić się z nią swoją mądrością. To książka pełna życiowej energii, siły i witalności. Soczysta, kolorowa i nietuzinkowa.
„Przeprowadź detoks ciała, umysłu i… życia! Twoje ciało jest twoim pierwszym i najważniejszym sprzymierzeńcem. Aby budować wewnętrzną siłę, niezbędne jest utrzymywanie energii i witalności na optymalnym dla ciebie poziomie. Podstawą dobrego samopoczucia jest harmonijny kontakt z własnym ciałem. Wypracuj codzienne rytuały, które pozwolą ci zgromadzić energię do realizacji kolejnych wyzwań i celów. Oczyść swoje ciało i umysł z toksyn, emocji i napięć, a uwolnisz swoją życiową energię”.
Dagmara Skalska

Burda Publishing Polska
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-805-3105-5

Liczba stron: 200

Format: 17.4x21.8

Cena detaliczna: 34,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...