Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Sztuka KETO
6.5

(21 ocen) wspólnie z

43,89

 

Nie sztuką jest schudnąć szybko, a potem doświadczyć efektu jojo. Sztuką jest zredukować masę ciała trwale, nie degradując przy tym organizmu. Wręcz przeciwnie – odżywić go, wygasić stany zapalne i nabrać odporności. Sztuką jest zmienić styl życia, wypracować nowe nawyki, a przy tym cieszyć się świetnym samopoczuciem, jeść pysznie i do syta.

To właśnie sztuka KETO.

Pokażę Ci, że KETO to nie synonim monotonii i restrykcji, ale nieograniczonych możliwości, nie tylko kulinarnych.

Dokładnie opisuję procesy adaptacji i jak się do niej przygotować. Dowiesz się, co jeść, w jaki sposób łączyć produkty i budować odżywcze posiłki, a czego unikać – uwolnię Cię na zawsze od gotowych jadłospisów.

Poznasz drogę mojej przemiany i bardzo osobistą – sprzed keto – historię nadwagi i otyłości. Dowiesz się, jak stałam się mistrzynią balansu i jak trudne było to wyzwanie. Opowiem Ci, jakie popełniłam błędy, których Ty możesz uniknąć.

W mojej książce znajdziesz ogromną bazę ponad 70 pysznych i prostych przepisów na dania główne, śniadania, przekąski, pomysły na zamienniki ziemniaków, makaronów i pieczywa, ale także na desery. Odkryj KETO i sprawdź, jak poprawi się Twoje zdrowie.

Ketobulka

KETOBULKA

Solvita Kalugina-Bułka, urodzona na Łotwie, kilkukrotnie w życiu zmieniała kraje zamieszkania. Od ponad 12 lat mieszka i pracuje w Wiedniu, aktywnie angażując się społecznie i charytatywnie w działalność wielu organizacji i stowarzyszeń.

Imię Solvita oznacza „słoneczne życie” lub „życie słońca”, co idealnie odwzorowuje usposobienie właścicielki.

Po porzuceniu kariery w korpo zrezygnowała również z niezdrowego trybu życia, odkryła dietę ketogeniczną oraz biohacking, schudła ponad 30 kg i odzyskała zdrowie, stając się ambasadorką zdrowego i zrównoważonego stylu życia, topową KETOinfluencerką w Polsce. W czerwcu 2020 roku zaczęła dzielić się swoją codziennością, autorskimi przepisami, wiedzą i doświadczeniem na Instagramie. Efekt? W ciągu dwóch lat ponad 100 tysięcy obserwatorów, którym codziennie dostarcza dozę inspiracji, lifestyle’u, KETOhumoru, zdrowych przepisów i porad. @KETOBULKA motywuje do wiary we własne możliwości. To profil prowadzony z sercem, misją i pasją. Przykład Solvity dowodzi, że można zmienić sposób odżywiania się, pokonać otyłość i rozprawić się z chorobami. A także zacząć ćwiczyć na siłowni i zyskać formę. Odkryć siebie na nowo.

Bo nie ma rzeczy niemożliwych!

LUNA
Oprawa miękka

Wydanie: Pierwsze

Liczba stron: 320

LUNA

Format: 190 x 250mm

Cena detaliczna: 74,90 zł

Rok wydania: 2022

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...