Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Wołanie grobu

Simon Beckett

Wołanie grobu

7.5

(8609 ocen) wspólnie z

39,99

 

Przed ośmioma laty słynny antropolog sądowy – David Hunter – należał do ekipy dochodzeniowej, która badała sprawę serii okrutnych morderstw. Mężczyzna, którego wtedy schwytano, przyznał się do winy. Do tej pory nie odnaleziono zwłok, przypuszczano jedynie, że mogły być zakopane na odludnych wrzosowiskach Dartmoor w Anglii.

Koszmar minionych lat jednak powrócił. Psychopatyczny zabójca uciekł z więzienia i jest żądny zemsty na uczestnikach śledztwa, którzy doprowadzili go przed oblicze sprawiedliwości. Hunter przezywa prywatną tragedię, a i tak znów znajduje się na świeczniku. ma świadomość, że głośna sprawa sprzed lat wyglądała zupełnie inaczej, aniżeli zostła podana opinii publicznej.

Czarna Owca
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-814-3300-6

Tytuł oryginalny: The Calling of the Grave

Liczba stron: 368

Czarna Owca

Format: 13.5x21.0cm

Cena detaliczna: 39,99 zł

Komentarze i recenzje nie są potwierdzone zakupem

Monika Lipka

Doktor Hunter w opałach

Szczególnie polecam tę książkę wszystkim miłośnikom mrocznych i krwawych historii, którzy jak ja, uwilbiają interesujące ukazanie zagadnień z zakresu medycyny sądowej. Nie brakuje drastycznych opisów. Jeżeli znacie się już z Doktorem Hunterem uwaga, czekają go nie lada kłopoty, jakby to z czym się mierzy było mało.
Hanna Dąbrowska

Wołanie grobu

Brawa za całą serię. Jestem szczęśliwą posiadaczką wszystkich części. Zachęcam każdego do zakupu. O tej książe, mrocznych opisach przeszywających ciało, po prostu nie da się zapomnieć.
Karolina Figiel

10/10

"Dobrze mieć taki domek ma wsi, ale pod warunkiem że w okolicy nie grasuje psychopatyczny morderca."Do tej pory mam ciary, kiedy spominam tę książkę. Genialna.

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...