Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Zielona uczta wiosna, lato

Nigel Slater

Zielona uczta wiosna, lato

33,30

 

"Zielona uczta: wiosna, lato” stanowi najnowszy zbiór fantastycznie skomponowanych przepisów, w myśl światowego bestsellera "Jedz. Mała księga szybkich dań" Nigela Slatera.
Znajdą tu Państwo ponad 110 inspiracji na wiosenne i letnie warzywne dania we wszelkich odmianach. A każde z nich można przygotować już w 30 min.

Coś wspaniałego! – Nigella Lawson

Filo
Zintegrowana

ISBN: 978-83-629-0355-9

Tytuł oryginalny: Greenfeast Spring Summer

Liczba stron: 320

Format: 14.5x20.0cm

Cena detaliczna: 49,99 zł

Komentarze i recenzje nie są potwierdzone zakupem

Patrycja Haniszka

Rewelacja

Łatwo, pysznie i zdrowo! Tak w trzech słowach podsumuje tę książkę. Plus fantastyczna szata graficzna, ślinka cieknie od samego przeglądania tych smakowitych fotografii.
Karolina Dąbek

Zielona niespodzianka

Książkę dostałam jako prezent i w pierwszej chwili myślałam, że to jakiś kryminał o przewrotnym tytule. Można sobie wyobrazić jakie było moje zdziwienie, kiedy okazało się, że zamiast krwawej historii skrywa mnóstwo przepisów na fantastyczne potrawy. I to jakie łatwe w przygotowaniu - wiem co mówię, bo czym prędzej wzięłam się za pichcenie :)
Daria Pastuszkiewicz

Nietuzinkowa okładka

Muszę przyznać, że okładka ma niewiele wspólnego z kulinarnymi podbojami. I właśnie to skłoniło mnie do zakupu, bardzo zaintrygował mnie takich zabieg, musiałam dowiedzieć się co kryje się w środku. Jak się później okazało, obecnie jestem szczęśliwą posiadaczką wybitnej książki kucharskiej, z której non stop czerpie przepyszne inspiracje! Warto było zaryzykować.

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...