Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Pucio mówi dzień dobry

Marta Galewska-Kustra

Pucio mówi dzień dobry

8.4

(44 ocen) wspólnie z

19,90 zł

1211

 


Pucio i Misia rozpoczynają nowy dzień pełen przygód!

Koniecznie muszą się ze wszystkim przywitać: ze słońcem, z dostrzeżoną za oknem wiewiórką, a także z autami stojącymi na ulicy! Potem przychodzi czas na umycie zębów, ubranie się i zjedzenie śniadania. Nigdy nie zapominają o tym, aby nakarmić kota i psa.

W każdej czynności towarzyszą im mali czytelnicy. „Pucio mówi dzień dobry” to interaktywna książka, która zachęca najmłodszych do naśladowania ulubionych bohaterów.

Poranne obowiązki mogą stać się wspaniałą zabawą!

Nasza Księgarnia
Oprawa: Kartonowa Foliowana

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-101-3583-4

Liczba stron: 28

Format: 135x135mm

Cena katalogowa: 19,90 zł

Elżbieta Kania

Polecam!

Pucio i Misia to moi ulubieni bohaterowie, którzy zapewniają mojemu dziecku mnóstwo wspaniałej zabawy. Warto uczyć dzieci od najmłodszych lat, że książki są świetne, że można się przy nich dobrze bawić i wiele z nich nauczyć. Serdecznie polecam, mama trójki dzieciaków.
Agata Janik

Pucio mówi dzień dobry

Dzień dobry Puciu!

Dziękuję autorce, że tworzy dla najmłodszych tak wspaniałe, kolorowe i pouczające książki. Dzięki nim każde rutynowe zajęcia może stać się pretekstem do zabawy. Serdecznie polecam wszystkim rodzicom. To dopiero początek czytelniczej podróży Waszych maluchów! 

Dorota Mijas

Fantastyczna

Pucio i Misia są fantastyczni!

Ta para może być doskonałym wzorem do naśladowania przez maluchy. Zawsze sprawdzam czy książka jest odpowiednia dla moich dzieci. W przypadku serii o Puciu nie mam żadnych wątpliwości. Na pewno będziemy śledzić ich dalsze losy :) 

Cena pakietu

54,80 zł

3305

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...