Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Terapia modlitwą Myśli kształtują życie

Joseph Murphy

Terapia modlitwą Myśli kształtują życie

7.0

(22 ocen) wspólnie z

21,39

 

Codziennie nie tylko media, lecz także nasi przyjaciele i krewni opowiadają nam historie ludzi, którzy wyszli cało z niebezpiecznych sytuacji, uniknęli śmierci pośród różnych kataklizmów, pokonali poważne schorzenia, czy też osiągnęli konkretne cele życiowe i wszystko to zawdzięczają modlitwie.

W tej książce dr Joseph Murphy przedstawia sprawdzone techniki psychologiczne, których zastosowanie pomogło wielu ludziom na całym świecie. Czytając ją przekonasz się, na przykładach wziętych z życia, w jaki sposób modlitwa przywróciła harmonię w rozpadających się małżeństwach, pomogła pokonać takie czy inne przeciwności losu, przetrwać żal i smutek, a także rozwiązać różne życiowe problemy.

Bez względu na to, jaką religię wyznajesz, książka ta nauczy cię takiej modlitwy, która otworzy twoją podświadomość na bogactwo Nieskończonej Mądrości, kierującej naszym życiem.


Dr Joseph Murphy (1898 – 1981), założyciel Kościoła Nauki Bożej (The Church of Divine Science), jest autorem książek i nagrań dźwiękowych, dotykających duchowego wymiaru życia człowieka. W swoich wykładach i audycjach radiowych poruszał tematy podstawowych ludzkich wartości oraz sztuki zdrowego i spełnionego życia. Analizował także nauczanie wielkich filozofów – zarówno ze wschodniego, jak i zachodniego kręgu kulturowego.

Dr Joseph Murphy napisał ponad trzydzieści książek. Najbardziej znana z nich, Potęga podświadomości, została wydana po raz pierwszy w 1963 roku i natychmiast stała się bestsellerem. Uznano ją za jeden z najlepszych poradników samopomocy, jakie kiedykolwiek napisano.

Kos
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-605-2876-1

Liczba stron: 152

Format: 145x205mm

Cena detaliczna: 39,00 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...