Menu

A.J. Gabryel

KONTYNUACJA BESTSELLEROWEGO FACETA NA TELEFON Oto powieść dla spragnionych prawdziwej namiętności KOBIETY / Zaspokaja ich erotyczny głód. Ale jest tylko jedna, której zapragnął na wyłączność. SEKS / Każda kobieta chce od niego jednego. Ale czy jedna kobieta mu wystarczy? MIŁOŚĆ / Łatwo pomylić ją z pożądaniem. Zwłaszcza gdy grzeszna namiętność tak słodko kusi… A.J. GABRYEL Peudonim mieszkającego w Australii polskiego blogera. Jego zapiski o erotycznych przygodach Adama (ajgabryel.wordpress.com) oraz własne doświadczenia stały się inspiracją do napisania powieści FACET NA TELEFON.
SEKS JEST DLA NICH FANTAZJĄ, POTRZEBĄ, GRZESZNĄ PRZYJEMNOŚCIĄ. DLA ADAMA JEST PROFESJĄ. JULITA / Pierwsza kobieta Adama, przewodniczka po świecie erotycznych doznań. Zmieniła niedoświadczonego chłopca w kochanka doskonałego. MARTA / Jej mąż widzi w niej delikatną i wrażliwą kobietę. Tak też ją kocha. Nie domyśla się, że Marta potrzebuje mocniejszych wrażeń. Z Adamem. ALICJA / Na prośbę chorego męża szuka sobie kochanka. Dzięki subtelności Adama ich spotkania nie mają gorzkiego posmaku zdrady. A.J. GABRYEL – pseudonim mieszkającego w Australii polskiego blogera. Jego zapiski o erotycznych przygodach Adama (ajgabryel.wordpress.com) oraz własne doświadczenia stały się inspiracją do napisania powieści FACET NA TELEFON.
Ekskluzywny literacki podarunek dla wszystkich kobiet. Takiego pojedynku jeszcze nie było. Autor, który wie, jak mówić o kobietach i ośmiu wrażliwych mężczyzn, którzy weszli z nim w dialog: Tomasz Jastrun, Daniel Odija, A J Gabryel, Alek Rogoziński, Igor Brejdygant, Jacek Melchior, Paweł Paliński, Ahsan Ridha Hassan. Opowiadania Janusza L. Wiśniewskiego i osiem zaskakujacych na nie odpowiedzi. Kontynuacja bestsellerowych Kulminacji i tym razem zaskoczy czytelniczki. Przede wszystkim tym, w jaki sposób nowi autorzy opowiedzieli historie, które znaleźli w opowiadaniach Wiśniewskiego. Te same literackie bohaterki stają się zupełnie innymi osobami, ich sekrety, czasem jedynie zarysowane w opowiadaniach Janusza Wiśniewskiego, stają się pretekstem do ciągu kolejnych zazębiających się opowieści. Z tej niecodziennej reakcji łańcuchowej zrodziła się opowieść, która przypomina nam, co kiedyś czuliśmy, co nadal przeżywamy i czego ciągle pragniemy.