Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Candida Leczymy naturalnie Najlepsze metody zwalczania infekcji drożdżakowych

William Crook

Candida Leczymy naturalnie Najlepsze metody zwalczania infekcji drożdżakowych

6.0

(4 oceny) wspólnie z

10,87

 

Czy twoje problemy zdrowotne mają związek z chorobotwórczymi drożdżakami? Dolegliwości zdrowotne związane z nadmiernym rozwojem drożdżaków są częstsze niż mogłoby się wydawać i podejrzewa się je m.in. o: zespół przewlekłego zmęczenia, depresje, zapalenie zatok, a także stwardnienie rozsiane. Najczęściej jednak drożdżaki obarcza się winą za wywoływanie ogólnych dokuczliwych objawów chorobowych. Ale czym są drożdżaki i dlaczego niektóre są pożyteczne, a inne szkodliwe?
Autor odpowiada na te pytania, podając zwięzłą informację dotyczącą związku drożdżaków z rodzaju Candida z przewlekłymi dolegliwościami. Co najważniejsze, omawia kroki, jakie należy podjąć, by ograniczyć ich rozwój i odzyskać zdrowie. Ponadto książka zawiera specjalne ankiety przeznaczone specjalnie dla mężczyzn i kobiet, jak również przewodnik dietetyczny i przepisy kulinarne, które niewątpliwie wspomogą wprowadzenie nieodzownych zmian.
Czy wiecie, że ... Długotrwałe stosowanie antybiotyków o szerokim spektrum działania może prowadzić do nadmiernego rozwoju drożdżaków z rodzaju Candida? Nieomal wszystkie osoby, dotknięte problemami zdrowotnymi wywołanymi przez drożdżaki, cierpią na nadwrażliwość pokarmową?
Naturalne leki takie jak czosnek, probiotyki i kwas kaprylowy mają skuteczne działanie ograniczające rozwój drożdżaków. Zdrowy układ odpornościowy stoi na pierwszej linii frontu walki z Candidą.

Źródła Życia
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-621-0349-2

Liczba stron: 72

Format: 165x220mm

Cena detaliczna: 15,00 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...