Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Sztuka kobiecości

Aneta Borowiec, Beata Wróbel

Sztuka kobiecości

39,99 zł

2434

 

"Sztuka kobiecości" to książka przeznaczona dla wszystkich kobiet bez wyjątku. Po jej przeczytaniu dowiesz się wszystkiego o pożądaniu, czułości i orgazmach, czyli dlaczego kobiety mają inaczej. O miesiączce i szalejących hormonach. O wychowywaniu dzieci, dojrzewaniu, budowaniu dobrych związków i o stresie, który jest wrogiem miłości. O tym wszystkim opowiada doświadczona lekarka ginekolog i seksuolog dr Beata Wróbel.
Po przeczytaniu tej książki powiesz: „Wiecie co? Fajnie być kobietą!”

Agora
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-268-3046-4

Liczba stron: 350

Agora

Format: 135x210mm

Cena katalogowa: 39,99 zł

Renata C

Polecam !

Ta książka nie jest tylko o seksie postrzeganym z perspektywy lekarki, lecz także o tym co składa się na bycie kobietą. O życiu, polubieniu siebie, miłości i relacjach w związku. Po jej przeczytaniu jesteś świadoma siebie i swoich wartości. Jest to również dobra lektura dla mężczyzn aby mogli poznać swoją kobietę jeszcze lepiej:)
Basia Z

Być kobietą

Bardzo polecam tę książkę każdej kobiecie - młodej i dojrzałej. Dla kobiet, które są mamami to wręcz obowiązkowa lektura. Szkoda, że nie miałam dostępu do takich książek jako nastolatka. Kiedyś o tym po prostu się nie rozmawiało. Tu zaś każda z nas znajdzie rzeczowe odpowiedzi na wiele pytań, by móc w pełni cieszyć się swoją kobiecością.

 

Jola D

Sztuka kobiecości

Jak dla mnie Beata Wróbel to taka współczesna Michalina Wisłocka. Sztuka kobiecości potwierdza, że jej autorka o kobietach wie wszystko. Wie jak doradzić kobietom, które: choć raz żałowały, że urodziły się kobietami, nie mają matek, które opowiedziałyby im, jak fajnie być kobietą, myślą, że wiedzą wszystko o seksie, nie lubią seksu. Jest to pozycja dla:singielek, narzeczonych, małżonek,zdradzanych i zdradzających, kobiet, które chcą się czegoś dowiedzieć o sobie.
A także dla mężczyzn, którzy spotkali jedną z tych kobiet.
Cena pakietu

84,89 zł

5128

Cena pakietu

79,89 zł

4828

Cena pakietu

79,89 zł

4738

Cena pakietu

79,89 zł

4828

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...
22.02.2019

Największa katastrofa w dziejach Polski. Nie mogą się z nią równać ani potop szwedzki, ani nawet druga wojna światowa

Dwie dekady po śmierci Chrobrego wciąż żywe były opowieści o jego wielkich wojennych zdobyczach. Poza wspomnieniami Polakom niewiele jednak zostało. Sny o nowym słowiańskim mocarstwie rozwiały się niemal z dnia na dzień. A samo istnienie państwa polskiego szybko stanęło pod znakiem zapytania.
Czytaj dalej...