Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Tylko jedna noc

Simona Ahrnstedt

Tylko jedna noc

7.1

(360 ocen) wspólnie z

38,00

 

Historia o zemście, niezwykłej sile i walce, ale nade wszystko – historia o zakazanej miłości!
„Tylko jedna noc to zmysłowa, inteligentna i całkowicie wciągająca powieść. Zapierająca dech w piersiach – od początku do końca. Kocham tę książkę i nie mogę się doczekać, by wyruszyć gdziekolwiek Simona Ahrnstedt zabierze swoich czytelników następnym razem”. Tessa Dare
„Ma wszystko, czego czytelnik mógłby chcieć!” Eloisa James
„Wysmakowana opowieść o korupcji, zemście i wywalczonej z trudem miłości”. Kirkus Reviews
„Pełna pasji historia miłosna osadzona w okrutnym świecie wielkiego biznesu. Szwedzki bestseller”. Publishers Weekly
Natalia de la Grip to jedna z najbardziej utalentowanych konsultantek biznesowych w świecie wielkiej finansjery. Choć wie, że powinna się już ustatkować i związać z kimś, kto dorówna jej statusem społecznym, nic sobie z tego nie robi – odkąd pamięta, chadzała własnymi ścieżkami.
Pracuje ciężko, żeby osiągnąć swój cel: sprawić, by ojciec, bezwzględny patriarcha, pozwolił jej zasiąść w zarządzie ich rodzinnej firmy, jednego z największych przedsiębiorstw.
Tymczasem David Hammar, jeden z najbogatszych inwestorów w szwedzkiej branży venture capital, planuje przejąć firmę rodziny de la Grip. W tym celu zaprasza Natalię na lunch, chcąc przeciągnąć ją na swoją stronę. Kobieta nabiera podejrzeń, jednak równocześnie jest zaciekawiona znienawidzonym przez krewnych mężczyzną. Czy spotkanie zakończone wspólną nocą na pewno nic nie znaczy, jak próbuje sobie to wmówić dwójka bohaterów?

Sonia Draga
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-799-9805-0

Tytuł oryginalny: EN ENDA NATT (ONLY ONE NIGHT)

Liczba stron: 544

Format: 125x195mm

Cena detaliczna: 38,00 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...