Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Żółte światło

Jerzy Pilch

Żółte światło

34,90 zł

2121

 

Jerzy Pilch w ,,żółtym świetle" miesza wątki z życia codziennego z zupełnie fantastycznymi. Proza Pilcha przypomina o tym,że życie jest jedynie złudzeniem wieczności, które tracimy.

To proza zgubna i uzależniająca. Krystalicznie czysta i szlachetnie zmącona.

Wielka Litera
Oprawa twarda

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2019-09-18

ISBN: 978-83-803-2376-6

Liczba stron: 160

Wielka Litera

Format: 135x205mm

Cena katalogowa: 34,90 zł

Film dokumentalny o autorze

Beata Kurek

musicie ją przeczytać

Jeśli macie dylemat czy warto kupić tą książkę, to się nawet nie zastanawiajcie i ją bierzcie!Nie pożałujecie! Jerzy Pilch jest znany z wielu książek jak np pod mocnym aniołem czy żywego ducha. Jest on autorem i współautorem tylu książek,że az trudno jest to zliczyć.. Wracając jednak do tej książki. Jest ona bardzo przyjemna w czytaniu, Pilch nie zawiódł mnie po raz kolejny..
Anna Golonka

świetna

Książkę poleciła mi koleżanka która jest wielką fanką Jerzego Pilcha.Bardzo się cieszę ,że dałam się jej na to namówić, ponieważ jestem tą książką zachwycona! Jest ona napisana w bardzo przyjemny sposób, czyta się ją bardzo szybko. Polecam!
Adam Sowula

polecam

Sięgnąłem po tą książkę ,zachwycony inną pozycją tego autora-pod mocnym aniołem. I oczywiście się nie zawiodłem. Jerzy Pilch jest wybitnym pisarzem o czym świadczy fakt ilości wydanych książek i jego sławy. Polecam tą pozycję każdemu.

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...
22.02.2019

Największa katastrofa w dziejach Polski. Nie mogą się z nią równać ani potop szwedzki, ani nawet druga wojna światowa

Dwie dekady po śmierci Chrobrego wciąż żywe były opowieści o jego wielkich wojennych zdobyczach. Poza wspomnieniami Polakom niewiele jednak zostało. Sny o nowym słowiańskim mocarstwie rozwiały się niemal z dnia na dzień. A samo istnienie państwa polskiego szybko stanęło pod znakiem zapytania.
Czytaj dalej...