Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

12 nocy zimowego przesilenia. Rytuały i medytacje na dobry rok

Christine Dohler

12 nocy zimowego przesilenia. Rytuały i medytacje na dobry rok

37,49

 

Wigilia minęła. Zimowa aura otula nas swoim spokojem. Za oknem błyszczą świąteczne lampki, przypominając o magii minionych dni.



Dni stają się krótsze, w domu robi się ciemniej i chłodniej. Ty wreszcie możesz odpocząć po przygotowaniach, które spędzały Ci sen z powiek. Siedząc na kanapie z filiżanką herbaty z imbirem, zastanawiasz się co robić dalej.



Przed tobą 12 wyjątkowych dni. 288 godzin. 17280 minut. 1036800 sekund. Tylko tyle wystarczy, aby zmienić swoje życie na zawsze.



Magiczny czas pomiędzy Bożym Narodzeniem a świętem Trzech Króli jest idealnym momentem, aby zadbać o siebie, rozwinąć swoją świadomość i z entuzjazmem wkroczyć w nadchodzący rok. Ta książka nauczy cię jak wykorzystać ten wyjątkowy czas, aby stworzyć solidne fundamenty dla przyszłości pełnej wewnętrznej siły i spełnienia. Odkryj spokój, harmonię i wewnętrzną moc, które tkwią w Tobie, i rozpocznij nowy rok z pełnią energii i świadomości. Wkrocz w nowy rok z przekonaniem, że to Ty jesteś swoją największą siłą.

 

Otwarte
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: I

ISBN: 978-83-8135-429-5

Otwarte

Format: 135 x 205

Cena detaliczna: 49,99 zł

Tłumaczenie: Ewa Kochanowska

Rok wydania: 2024

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...