Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Kratki się pani odbiły

Jacek Galiński

Kratki się pani odbiły

39,99 zł

3167

 

Szalona emerytka Zofia Wilkońska tak namieszała, że trafiła za kratki

Czymże jednak jest więzienie dla zawziętej staruszki. Niczym innym jak sceną walki o godne i lepsze życie.

Czy Zofia zerwie okowy wymiaru sprawiedliwości, który w tym wypadku okazał się rychliwy, ale na pewno nie sprawiedliwy?

W.A.B.
W.A.B.

Cena katalogowa: 39,99 zł

Iwona Trzmiel

Zabawa gwarantowana

Nie mogło jej zabraknąć! Kocham tę kobietę, to co ona robi ze swooim życie to jest istny armagedon. Jacek Galaiński po raz kolejny raczy nas humorem jakiego nie było. Z każdą kolejną książką mam wrażenie że akcji i zabawnych sytuacji jest więcej. Mogę Wam gwarantować że z Panią Zofią nie będziecie się nudzić.
Magda Bardowska

Niezwykła staruszka

Ta historia stanie się chyba moją ulubioną. Irytująca staruszka powraca w wielkim stylu. Bierzcie i czytajcie,gdyż śmiertelnie dobra zabawa jest gwarantowana. Pani Zofia jest mistrzem w każdym calu. Każda jej przygoda to kolejna porcja śmiechu. Jest to świetna komedia kryminalna, która rozbawi Was do łez. Pani Zofia gwarantuje wiele niezapomnianych atrakcji.
Patrycja Smiechowska

Kocham tę kobietę!

Pani Zofia powraca! Uwielbiam tę zwariowaną staruszkę i jej przygody. Ta kobieta nigdy się nie nudzi i przy okazji czyteknik też nie. Fantastyczna część. Od początku jestem wielką fanką Zofii Wilkońskiej, każda kolejna ksiązka jest jeszcze lepsza od poprzedniej. Jeżeli chcecie się dobrze bawić poczas czytania to gorąco polecam zwariowane przygody tej staruszki.
Cena pakietu

84,89 zł

5861

Cena pakietu

84,89 zł

5861

Cena pakietu

77,89 zł

5441

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...
22.02.2019

Największa katastrofa w dziejach Polski. Nie mogą się z nią równać ani potop szwedzki, ani nawet druga wojna światowa

Dwie dekady po śmierci Chrobrego wciąż żywe były opowieści o jego wielkich wojennych zdobyczach. Poza wspomnieniami Polakom niewiele jednak zostało. Sny o nowym słowiańskim mocarstwie rozwiały się niemal z dnia na dzień. A samo istnienie państwa polskiego szybko stanęło pod znakiem zapytania.
Czytaj dalej...