Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Kratki się pani odbiły

Jacek Galiński

Kratki się pani odbiły

6.4

(1233 ocen) wspólnie z

39,99

 

Szalona emerytka Zofia Wilkońska tak namieszała, że trafiła za kratki

Czymże jednak jest więzienie dla zawziętej staruszki. Niczym innym jak sceną walki o godne i lepsze życie.

Czy Zofia zerwie okowy wymiaru sprawiedliwości, który w tym wypadku okazał się rychliwy, ale na pewno nie sprawiedliwy?

W.A.B.
Oprawa miękka

Wydanie: Pierwsze

Liczba stron: 352

W.A.B.

Cena detaliczna: 39,99 zł

Rok wydania: 2020

Komentarze i recenzje nie są potwierdzone zakupem

Iwona Trzmiel

Zabawa gwarantowana

Nie mogło jej zabraknąć! Kocham tę kobietę, to co ona robi ze swooim życie to jest istny armagedon. Jacek Galaiński po raz kolejny raczy nas humorem jakiego nie było. Z każdą kolejną książką mam wrażenie że akcji i zabawnych sytuacji jest więcej. Mogę Wam gwarantować że z Panią Zofią nie będziecie się nudzić.
Magda Bardowska

Niezwykła staruszka

Ta historia stanie się chyba moją ulubioną. Irytująca staruszka powraca w wielkim stylu. Bierzcie i czytajcie,gdyż śmiertelnie dobra zabawa jest gwarantowana. Pani Zofia jest mistrzem w każdym calu. Każda jej przygoda to kolejna porcja śmiechu. Jest to świetna komedia kryminalna, która rozbawi Was do łez. Pani Zofia gwarantuje wiele niezapomnianych atrakcji.
Patrycja Smiechowska

Kocham tę kobietę!

Pani Zofia powraca! Uwielbiam tę zwariowaną staruszkę i jej przygody. Ta kobieta nigdy się nie nudzi i przy okazji czyteknik też nie. Fantastyczna część. Od początku jestem wielką fanką Zofii Wilkońskiej, każda kolejna ksiązka jest jeszcze lepsza od poprzedniej. Jeżeli chcecie się dobrze bawić poczas czytania to gorąco polecam zwariowane przygody tej staruszki.

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...