Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Skok
6.6

(21 ocen) wspólnie z

45,37

 

Jeśli podoba Wam się świat komiksów o Hildzie lub wyrośliście na nim i szukacie kolejnych mądrych miejsc, to Skok jet dla Was. Wpadniecie w tą książkę na długo.

Wyrostek przenosi się nagle do innego świata, gdzie spotyka pogodnego banitę, Kleksa. Oboje stają się dla siebie długo wyczekiwanymi, bratnimi duszami. Razem przeskakują pomiędzy wymiarami, trafiając na płaczliwych olbrzymów, wyspy krokodyli i postawione na głowie dwuwymiarowe światy. Okazuje się jednak, że największe wyzwanie czeka na nich w domu – muszą się tam zmierzyć z własnymi obawami.


Molly Mendoza jest amerykańską ilustratorką i autorką komiksów, która ukończyła Pacific Northwest College of Art. Prowadzi bogatą działalność artystyczną, samodzielnie publikując swoje komiksy i pracując jako redaktorka. Swoimi rysunkami i historiami stara się sięgnąć do najgłębszych uczuć swoich czytelników. Obecnie mieszka w Portland w stanie Oregon.



„Skok” to eksplozja odważnych i wyrazistych ilustracji. Na każdej stronie znajdowałem taką porcję oryginalnych rysunków, że miałem ochotę ciągle do nich wracać i na nowo karmić oczy wszystkimi szczegółami.”

Sloane Leong, twórca Prism Stalker



„Skok to praca sensoryczna. Przemierzamy światy, doświadczając nastrojów i kultur poprzez wzory i kolory.”

„W tej książce jest ogromna ilość atrakcji dla wszystkich grup wiekowych – zwłaszcza bujne dzieła sztuki, którymi zachwycą się zarówno dorośli, jak i dzieci”.

„Skok to ciepła i piękna książka, która pobudzi wyobraźnię na długie lata”.

Daredevils and Warriors

Centrala
Oprawa twarda

ISBN: 978-83-638-9276-0

Tytuł oryginalny: Jump

Liczba stron: 164

Format: 20.8x27.8cm

Cena detaliczna: 78,75 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...