Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Wolna głowa. Jak zadbać o swoją koncentrację i kreatywność

Volker Busch

Wolna głowa. Jak zadbać o swoją koncentrację i kreatywność

7.5

(41 ocen) wspólnie z

31,49

 

Zacznij być mentalnie fit!
Kolejny raz od nadmiaru zmartwień pęka ci głowa? Nie możesz spać, bo kotłują się w niej chaotyczne myśli, pulsują zadania do natychmiastowego wykonania, nabrzmiewają zaległe terminy? Niekończące się wiadomości przyprawiają cię o palpitacje serca? Nie możesz się skoncentrować? Jeśli choć na jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś „tak” − ta książka jest dla ciebie.
W swoim bestsellerowym poradniku Volker Busch:
• z humorem radzi, jak posprzątać w głowie, żeby było w niej miejsce tylko na ważne rzeczy i by mieć „wolne przebiegi” na myślenie
• przedstawia sprawdzone sposoby na to, jak poprawić uważność i koncentrację
• podpowiada, jak unikać błędów, i co robić, by wpadać na nowe pomysły
• daje wskazówki, jak zredukować stres w świecie przeładowanym zbędnymi informacjami

Jeśli zastosujesz się do jego rad, nie tylko poprawi się twoja pamięć – nauczysz się także, jak w codziennym zabieganiu odnajdywać spokój. Przekonasz się, że możesz realizować marzenia i być kreatywnym jak nigdy dotąd!

Uwolnij głowę, by mieć w niej przestrzeń na to, na czym najbardziej ci zależy.

Prof. Volker Busch jest neurobiologiem, cenionym lekarzem, naukowcem, mówcą i konsultantem. Na Uniwersytecie w Ratyzbonie bada psychofizjologiczne powiązania między stresem, bólem i emocjami. Poza tym prowadzi terapie osób cierpiących z powodu stresu, depresji, wyczerpania: pomaga im wrócić do zdrowia psychicznego i odzyskać satysfakcję z życia.

Otwarte
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: Pierwsze

Liczba stron: 320

Otwarte

Format: 135 x 205mm

Cena detaliczna: 44,99 zł

Tłumaczenie: Anna Grysińska

Rok wydania: 2022

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...