Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Zaakceptuj siebie. Jak zaprzyjaźnić się ze sobą i docenić swoją wartość

Silvia Congost

Zaakceptuj siebie. Jak zaprzyjaźnić się ze sobą i docenić swoją wartość

7.2

(37 ocen) wspólnie z

34,99

 

BESTSELLEROWY PORADNIK GURU ZDROWYCH RELACJI


Uważasz, że nie zasługujesz na miłość i szczęście?

Rezygnujesz z czegoś, na czym ci zależy, bo z góry zakładasz, że ci się nie uda?

A może masz problem ze stawianiem granic?


Jeśli boisz się odrzucenia, stale porównujesz się z innymi i potrzebujesz aprobaty z zewnątrz, żeby poczuć się lepiej – czas zaakceptować siebie. Odważ się wyjść ze swojej skorupy i pokazać światu, jaka naprawdę jesteś!


Przed tobą pierwszy krok do trwałej zmiany i podwyższenia samooceny. Z tym poradnikiem nauczysz się, jak zadbać o swoje wewnętrzne dziecko, odrzucić błędne przekonania o sobie oraz wzmocnić poczucie własnej wartości i w pełni siebie docenić.


„Zaakceptuj siebie. Jak zaprzyjaźnić się ze sobą i docenić swoją wartość” to książka kompas, która wskaże Ci kierunek w złożonym procesie budowania wysokiej samooceny, a także tworzeniu zdrowych przekonań o sobie, stawianiu granic, uciszaniu wewnętrznego krytyka i dbaniu o swoje wewnętrzne dziecko.


To praktyczny poradnik o wzmacnianiu poczucia własnej wartości, dzięki któremu zostaniesz swoją najlepszą przyjaciółką i zaczniesz traktować siebie z czułością, wyrozumiałością i miłością.


„Zaakceptuj siebie” to książka nie tylko dla fanów poradników Stefanie Stahl i Alexandry Reinwarth, ale również dla każdego, kto wątpi w siebie i swoje możliwości, nie docenia własnych osiągnięć i ze strachu przed porażką chowa się w swojej strefie komfortu.


Zostań swoją najlepszą przyjaciółką!


Autorka „Zaakceptuj siebie” rozkłada kwestię poczucia własnej wartości na czynniki pierwsze i pokazuje, co możemy zrobić, aby nasze życie zyskało nową jakość. Ten poradnik wprowadzi cię w dotąd nieodkryty wymiar dbania o siebie.
Marta Niedźwiecka


AUTORKA BESTSELLERA Pokochaj siebie. Jak zbudować dobrą relację z samą sobą


Silvia Congost jest ekspertką od zdrowych relacji, psycholożką specjalizującą się w obszarach samooceny, zależności emocjonalnej i konfliktów w związkach. Z uwagi na własne doświadczenia – udało jej się uwolnić z toksycznej relacji – z zaangażowaniem pomaga innym w zrywaniu więzi z destrukcyjnymi osobami oraz w budowaniu poczucia własnej wartości i uczy, jak tworzyć zdrowe związki. Jest autorką dziewięciu bestsellerowych poradników, a jej poradom zaufały już tysiące czytelniczek.

Znak Literanova
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: Pierwsze

ISBN: 978-83-240-7444-0

Liczba stron: 256

Znak Literanova

Format: 142x205mm

Cena detaliczna: 49,99 zł

Tłumaczenie: Joanna Ostrowska

Rok wydania: 2022

Zajrzyj do środka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...