Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Jak się nie zabić i nie zwariować

Justyna Suchanek

Jak się nie zabić i nie zwariować

55,00

 

Masz prawo do szczęścia więc odważ się z niego skorzystać

Czujesz czasami, że nikt Cię nie rozumie?

Że jesteś tylko problemem i byłoby lepiej, gdyby Cię nie było?

Nie wiesz jak wypełnić pustkę, którą nosisz w środku?

Wydaje Ci się, że czujesz się tak tylko ty?

Autorka świetnie zna te myśli. Szczerze opowiada o dorastaniu w rodzinie z problemem alkoholowym, o swoich nastoletnich zmaganiach z depresją, próbach samobójczych, pobytach w szpitalach psychiatrycznych, autodestrukcyjnych myślach i uzależnieniu od miłości.
Nie zawsze było jej łatwo.
Ale jednego jest pewna - życie może jeszcze Cię pozytywnie zaskoczyć.

Pozwól sobie pomóc.

Burda Publishing Polska
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-805-3696-8

Liczba stron: 232

Burda Publishing Polska

Format: 155x215mm

Cena detaliczna: 55,00 zł

Strona autorki w serwisie Facebook

Komentarze i recenzje nie są potwierdzone zakupem

Kasia Gałązka

Gorąco polecam!

Książka jak dla mnie na duże tak. Nie jest napisana w typowym poradkowym stylu. Jej przekaz jest bardzo humorystyzny. Widać że autorka zna się i lubi to co robi. Ja po połowie już czuję się zmotywowana do dalszego działania. Zachęcam do przeczytania, na pewno nie będziecie zawiedzeni.
Dominika Mech

Świetna

Świetnie napisana książka. Ledwo trafiła do moich rąk a już kończę ją czytać. Niesamowicie wciąga do czytania. Każda że stron po prostu płynie. Jak najbardziej książka dla każdego. Gorąco ją polecam.
Jowita Baran

Książka na 6+

Jest to obowiązkowa pozycja dla każdego! Niezwykle motywująca do działania. Autorka świetnie potrafi oddać realia otaczającego nas świata i to jak działa złowiek. Książka bardzo pomaga odnaleźć się w świecie, zwłaszcza jeżeli masz chwilę zagubienia. Jak dla mnie na duży plus. Mam nadzieję że jeszcze ukaże się jakaś książka teej autorki.

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...