Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Jeśli jutro nie nadejdzie

Robbie Couch

Jeśli jutro nie nadejdzie

7.8

(47 ocen) wspólnie z

19,99

 

Jak się masz, Clark?
Całkiem nieźle jak na to, że moja przyjaciółka właśnie się wyprowadziła, rodzice się rozwodzą, a ja od 309 dni przeżywam ten sam poniedziałek.
Od prawie roku każdy kolejny dzień wygląda identycznie: budzik dzwoni o 7:15, po szkole idę na terapię, a później kłócę się z mamą i piekę tort dla mojej siostry. Tylko że jej urodziny nigdy nie nadchodzą. O 23:16 zegar się cofa i znów jest poniedziałek.
Jestem w stu procentach przekonany, że utknąłem tu na zawsze i już nic dobrego mnie nie czeka.
Ale wtedy przychodzi poniedziałek numer 310.
Spotykam ciebie.
I już wiem, że to z tobą chcę spędzić wieczność.
Nawet jeśli potrwa ona tylko ten jeden dzień.


Czy jest coś lepszego od historii miłosnej rozgrywającej się na przestrzeni jednego dnia? Przeżywanie tego dnia raz za razem. Ale czy aby na pewno? Czasem jak ze snu, czasem jak z koszmaru. Wspaniała opowieść o zapętlonym w czasie romansie, która moim zdaniem mogłaby się nigdy nie kończyć. Będziecie z przyjemnością towarzyszyć samotnemu bohaterowi powieści Robbiego Coucha, szukającemu osoby, z którą mógłby spędzić wieczność, nawet jeśli raz za razem (a potem znowu i jeszcze raz), wędrówka ta będzie pogrywała z waszymi uczuciami.
ADAM SILVERA

Robbie Couch – autor powieści YA, którego twórczość publikowana była m.in.
w „Upworthy” i „The Oprah Magazine”. Jego debiutancka powieść zostanie zekranizowana przez Walden Media. Pochodzi z małego miasteczka w Michigan, obecnie mieszka w Los Angeles, gdzie żyje w nieustającym strachu przed agresywnymi ptakami i poszukuje kolejnych miejsc serwujących wybitny makaron.

OdyseYA
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: Pierwsze

ISBN: 978-83-240-6698-8

Liczba stron: 352

OdyseYA

Format: 140x205mm

Cena detaliczna: 49,99 zł

Tłumaczenie: Artur Łuksza

Rok wydania: 2023

Zajrzyj do środka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...